Are Joanna Gaines ve Çip Kazanıyor para için savaşmak mı? Bir tabloid, Chip'in Joanna'nın beğenisine göre çok fazla para harcadığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.'Harcama Alışkanlıkları Joanna'dan Uzaklaşın'

Göre National Enquirer , ' Chip ve Joanna Gaines vahşi harcamaları konusunda çatışıyor ... ve onlar yoksullar evine girmeden önce onu dizginlemek için çaresiz. ' Bir kaynak, çiftin iyi görünebileceğini söylüyor, 'ancak pandemiden herkes gibi sert bir şekilde etkilendiler ve en hafif tabirle iyileşme yavaştı.' The Sabitleyici Üst yıldızlar 'sadece ayağa kalkıyor ve Manolya ağlarını çalışır hale getirmek için bir ton baskı altında.'Bu plandaki aksaklık, 'para söz konusu olduğunda rahat davranan' Chip. Joanna, 'eskileri iyi çalıştığında yeni araçlar ve ekipmanlar gibi ihtiyaç duymadıkları şeyleri satın aldığını görmekten' hayal kırıklığına uğruyor. İçeriden biri 'Jo, ondan daha sık yararlandığından şüpheleniyor' diyor.

Chip, tadilat tasarlarken 'çizgiyi nereye çekeceğini' bilmez ve çoğu zaman işleri 'gittikçe daha lüks' hale getirir. 'Her zaman ev için değil, her zaman alışveriş yapıyor', çünkü parasını botlara ve kahveye de harcıyor. Makale, 'büyük düşünüyor ve masraf konusunda endişelenmiyor' çünkü 'kendisi ve diğer herkes için her şeyin en iyisini yapmak istiyor' diyerek sona eriyor.Bu Gerçekleşmiyor

Dedikoducu Polis Chip Gaines'i çok fazla para harcayan manipüle edilebilir bir kişi haline getiren hikayelerle her zaman yüzleşiyor. Bu kesinlikle doğru değil. Gaines'in bir temsilcisi, ikisinin para konusunda çatışmadığını söyledi. Chip, TV şovunda daha özgür olan herkes olarak rol alırken, gerçek hayatta Magnolia imparatorluğunun Joanna kadar büyük bir yaratıcısı olmuştur.

Magnolia Network'ün lansmanı sırasında yıldız çarptı , lansman tarihi nihayet Temmuz 2021 olarak belirlendi. Bu büyüyen ağın yanı sıra, ikisi de Target'ta çılgınca başarılı ev eşyalarının yanı sıra kitap ve dergilere de sahip. Evleri yenilemek, gelirlerinin sadece çok küçük bir kısmıdır. Joanna’nın Instagram’ına üstünkörü bir bakış da, ikisinin açıkça hala aşık olduğunu ve tarif edilen kavgaya dair hiçbir meşru kanıt olmadığını kanıtlayacak.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Joanna Stevens Gaines (@joannagaines) tarafından paylaşılan bir yayınDiğer Sahte Hikayeler

Chip ve Joanna Gaines, genellikle tabloid boşanma görüşmelerinin konusudur. İkisinin kavga ettiği iddia edilen o kadar çok hikaye gördük ki, onları tek bir makalede topladı . If the Gaines ’ aslında Magazin dergilerinin iddia ettiğinin yarısı kadar tartıştı, o zaman kesinlikle Magnolia Network olmayacaktı.

Gelince Enquirer , daha önce bu hikayenin hemen hemen aynı versiyonunu basmak için kırmıştık. Eylül ayında hem bu tabloid hem de TAMAM MI! çiftin olduğunu iddia etti Chip'in harcamaları için savaşmak . O zamanlar değildiler ve şimdi de değiller. Dedikoducu Polis ayrıca debunked Enquirer Gaines'in olduğunu söylediği için yeniden başlatma için savaşmak nın-nin Sabitleyici Üst Her ikisi de gemide olmadan şovun nasıl çalışamayacağını düşünmek oldukça aptalca.

Chip ve Joanna Gaines mali olarak mücadele etmiyorlar, Chip'in harcamaları için de kavga etmiyorlar. Manolya imparatorluğu iyi bir şekle sahip, bu yüzden bu hikaye düzmece.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Sydney Brooke Simpson Kimdir? O.J. Hakkında Her Şey Simpson’ın kızı

Lili Reinhart Cheeky Pantsless Fotoğraflarında Gösteri

Rapor: Oprah Winfrey Arka Bahçe Düğününde Stedman Graham Evlenecek

Rapor: Kylie Jenner İkinci Çocuğuna Hamile Oldu

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?