Joanna ve Chip Gaines 'Bebeğim, Crew, daha yeni döndü ve merdivenlerden inip çıkmayı öğreniyor. Eski Sabitleyici Üst yıldızların en büyük çocuğu Drake araba kullanmayı öğreniyor. Joanna, Drake'in öğrencinin iznini almak için DMV'ye girdiği yakın tarihli bir Instagram gönderisinde çocuk yetiştirmenin iniş ve çıkışlarına dikkat çekti ve bu çok dokunaklı.

'Drake bir saat sırada bekledi ve sonunda sürücülerinin iznini almak için çağrıldı,' diye yazdı, 've sonra 15 yaşındaki küçük oğlum Chip ile eve gitti ve birdenbire büyüdü. ' Çocuğunuzun araba kullanmaya başladığı an, ebeveynler için duygusal bir an. Çocuğunuzun çocuk bezinden çok yetişkinliğe daha yakın olduğunu fark ettiğiniz anlardan biridir. Çift, Crew'u geçen yıl dünyaya davet ettiği için Joanna için bu tezat daha da keskin.Joanna'nın gönderisi devam ediyor, 'Bu çılgınlık çünkü bu sabah zamanımın çoğunu Crew'e merdivenlerden inip çıkmayı öğreterek geçirdim çünkü o hala çok titriyor,' dedi. Tüm deneyim onu ​​derin bir düşünceye bıraktı. 'Oğullarımla bu iki durum arasındaki uçurum geniş ama her ikisine de bir şekilde aynı' dedi, 'Başlangıç ​​ve bitişlerin çok zor ve güzel anları' dedi.

Wer ist Paul Walkers Frau

Chip ve Joanna Gaines, beş çocukla birlikte ilk adımlar, ilk kaybedilen diş, okulun ilk günleri ve diğer tüm küçük anlar gibi birçok kilometre taşı gördü. Hepsi onu Drake’in yaklaşan yetişkinliğine hazırladı. 'Ebeveynlik, bu bebekleri sonunda gitmelerine izin verecek şekilde eğitmekle ilgilidir,' dedi dokunaklı bir gözlem eklemeden önce, 'Yol boyunca tüm büyük ve sessiz anların tadını çıkarabilir miyiz?'

beste Jahreszeiten des erstaunlichen Rennens

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Drake bir saat sırada bekledi ve sonunda şoförlerinin iznini almak için çağrıldı ve 15 yaşındaki küçük oğlum Chip ile eve gitti ve birdenbire büyüdü. Bu çılgınlık çünkü bu sabah zamanımın çoğunu Crew'e merdivenlerden nasıl inip çıkılacağını öğreterek geçirdim çünkü o hala çok titriyor (ağırlığı henüz eşit olarak dağıtılmadı). Merdivenleri çıkarken ona yardım edebilmek için elime uzanırdı ve şimdi kendisi yapmakta ısrar ediyor. Oğullarımla bu iki durum arasındaki uçurum çok geniş ama her ikisinde de bir şekilde aynı duygu. Başlangıçların ve sonların çok zor ve güzel anları. Ebeveynlik, bu bebekleri sonunda gitmelerine izin verecek şekilde eğitmekle ilgilidir. Yol boyunca tüm büyük ve sessiz anların tadını çıkarabilir miyiz?

Tarafından paylaşılan bir yayın Joanna Stevens Gaines (@joannagaines) 24 Şub 2020 15:51 PST tarihinde

Aile, Joanna ve Chip Gaines için, izleyen herkes gibi dünya demektir Sabitleyici Üst kanıtlayabilir. En büyük dört çocuk şovda düzenli olarak yer alıyordu (Mürettebat doğdu gösteri tamamlandıktan sonra ). Çocukların yeniden planladıkları şeyin bir parçası olacakları iyi bir bahis. yaklaşan Magnolia Network , bu yılın sonunda başlayacak. Çift ayrıca magazin dergileriyle de uğraşmak zorunda kaldı temelsiz iddialarda bulunmak olası bir altıncı çocuk hakkında.

Warum haben sich Debby und Josh getrennt?

Geçen Ekim, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta iddia etmek için Gaines altıncı çocuğunu bekliyordu . Standart bir tabloid yem ve değiştirmede, manşet bir defne duyurusu vaat ediyordu, ancak hikaye sadece söylenti ve varsayımlarla doluydu. Joanna o sırada hamile olmadığı için bu söylentiler yine de sahteydi.

Joanna Gaines Ocak ayında hamile değildi. Dedikoducu Polis sahte bir raporu çürüttü Yaşam tarzı bir bebeğin yolda olduğunu iddia etmek . Bu örtbas hikayesi yanlış bir şekilde bir kaynağın anlattığını iddia etti, 'Herkes nasıl küçük bir kıza sahip olduğundan bahsediyor. Söylentiye göre Noel'de buldular! ' Hatta gazetenin şüpheli kaynağı iki cinsiyet açıklaması olacağını iddia etti, 'biri sadece aile için, diğeri de hayranlar için.' Tabii ki, cinsiyet ifşa edilmedi, çünkü hikaye sahteydi ve asla ifşa edecek hiçbir şey yoktu. Dedikoducu Polis çiftin temsilcisi ile teyit edildi.