Jimmy Fallon üzerinde bir 'erime' yaşanmıyor Stephen Colbert uydurma bir tabloid habere rağmen reytinglerde onu yenmek. Dedikoducu Polis var olmayan dramayı çürütebilir. Bunda hiçbir gerçek yok.

Fixer oberen Scheidungs-Chip und Joanna

Geçtiğimiz ay, Colbert’in 'Late Show' un, Fallon’un 'Tonight Show' u 18 ila 49 izleyicilerin katıldığı önemli demosunda ilk kez yendiği bildirildi. Star Fallon bu durum yüzünden büyük bir panik içinde ve talk-show'unu kaybetmekten korkuyor.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, dergiye eski 'Saturday Night Live' yıldızının zaten bir ton stres altında olduğunu, ancak şimdi kovulma olasılığının 'onu uçurumun dışına atabileceğini' söyledi. Sözde kaynak ekliyor: “Jimmy bu delikten çıkıp her şeyi tersine çevirmek için beyin fırtınası yapmaya çalışırken bocalar. Ama Stephen onu gerçekten kaçırdı. '

Piyasanın hikayesi anonim ve muhtemelen hayali bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Fallon’un kendi sözcüsü bunu saçma olduğu gerekçesiyle reddetmek için kayda devam ediyor. 'The Tonight Show' un arkasındaki ağ olan NBC de magazin raporunun yanlış olduğu konusunda ısrar ediyor. Talk-show sunucusunun reytinglerindeki yenilgiden memnun olmadığına inanmak mantıklı olsa da, bir tür çöküşe doğru yöneldiği fikri doğru değil. Dedikoducu Polis ayrıca Fallon'un ev sahipliği işini kaybetme tehlikesi olmadığını da doğrulayabilir.

Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis benzer bir haberi bozdu Star Yanlış bir şekilde rapor eden kardeş satış noktası RadarOnline Fallon reytingleri nedeniyle “The Tonight Show” u kaybetmekten korkuyordu. Blog ayrıca, talk-show sunucusunun durum yüzünden 'derin bir depresyona girdiğini' ileri sürdü. Fallon'un kişisel temsilcisi ve bir NBC sözcüsü de bu hikayeyi yalanladı.

'The Tonight Show' un dijital platformlarda kendine özgü bir yaşamı var, bu günlerde çoğu genç insan içeriği böyle görüyor. Program, 21 milyondan fazla abonesi ile YouTube'daki bir numaralı gece geç saat programıdır. Karşılaştırma için, Colbert’in 'Geç Şovu' 6 milyon civarında.

Dedikoducu Polis ayrıca geçen yıl RadarOnline'ı aradı. Fallon'da içki sorunu var çünkü bir Yankees maçında biranın tadını çıkarırken fotoğraflandı. Site ayrıca, gece geç saatlerde ev sahibinin kariyerinin, alkolle ilgili olduğu iddia edilen sorunlar nedeniyle tehlikede olduğunu iddia etti. Bununla birlikte, NBC'nin başkanı Bob Greenblatt, Fallon hakkında endişelendiğine dair tüm söylentilerin 'tamamen yanlış' olduğunu söyledi. Dedikodu medyasının gece geç saatlerde yapılan televizyonun perde arkasında neler olduğu hakkında hiçbir fikri olmadığı açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.

Kelly Ripa und Michael Strahan Fehde