'Aşkta şanssızlıktır' Jim Carrey eski nişanlısı Renée Zellweger ile ilişkisini yeniden canlandırmak mı istiyor? Bir tabloid, eski alevler arasında bir yeniden birleşmenin yakın olduğuna inanıyor gibi görünüyor. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve tamamen farklı bir sonuca vardı.

Sık sık çürütülmüş National Enquirer ünlü komedyen hakkındaki bu son söylentinin arkasında. Onu 'iki kez boşanmış bir komik adam' olarak tanımlayan çıkış, Carrey'in 'romantik hayatında gülümseyecek çok az şeyi' olduğunu iddia ediyor. Carrey’in kendisiyle kısa ilişkisi Dalga geçmek yardımcı yıldız Ginger Gonzaga'nın yanı sıra Carrey'in 2015'te kendini öldüren eski kız arkadaşı Cathriona White'ın trajik ölümünden bahsediliyor. Yayının, Jim Carrey'nin daha üzücü kısımlarını sömürmek dışında bu kadınlardan herhangi birinden bahsetmek için gerçekten çok az neden var. Kişisel hayat.Her şeye rağmen, magazin dergisi Carrey'in 1999-2000 yılları arasında Carrey ile çıkan ve onunla nişanlanan Zellweger'den 'hayatının aşkı' olarak bahsettiğini iddia ediyor. Howard Stern Gösterisi komedyenin 'otobiyografisi' hakkında Anılar ve Yanlış Bilgilendirme . Şimdi, tabloid ısrar ediyor, kaynaklar Jim Carrey'in kendi Ben, Kendim ve Irene 'romantizmini yenilemek' için başrolü paylaştı. Jim, Renee’nin onu eskiden olduğu gibi kaygısız genç çizgi romanı hatırlamasını ve bunun onu ona geri getireceğini umuyor! ' kaynak sona eriyor. Bu iddia, geldikleri kadar saçma, ki bu genellikle magazin gazetelerinin gerçekleri çarpıtmak için röportajlardan güzel alıntılar yaptığında olur.

Her şeyden önce kitap Anılar ve Yanlış Bilgilendirme doğası gereği kesinlikle otobiyografik değildir. Aksine, Jim Carrey adlı bir karakterden Hollywood'un kısmen kurgulanmış bir anlatımı. Sırasında Howard Stern ile röportajı , Carrey'e Zellweger ile ilişkisini detaylandıran bölüm soruldu. Kitapta aktris, Carrey’in hayatının aşkı olarak tanımlanıyordu, ancak gerçek hayattaki Carrey, geçmiş aşıklara karşı 'özverili' tip olmadığında ısrar etti.

Benim için özeldi, çok özeldi. Zellweger ile olan kısa ilişkisinden bahsetti, ama Carrey şöyle devam etti: 'Pişman değilim, bunlara sahip değilim, ama hayatımdan geçen insanlar için minnettarım. bana verdikleri iyilik, ”dedi. Ben kimseyi özlemem, o tür bir durum değil. Bu sadece benim 'Orada çok önemli bir şey vardı' ve bunun farkına varma biçimim. ' Bu, umutsuzca kayıp aşkıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışan bir adama benzemiyordu. Daha çok, ilişkiden uzaklaşan bir kişiye benziyor, ama yine de ona sevgiyle bakıyor.

Özellikle Renée Zellweger, magazin dergilerindeki tuhaf ilişki söylentilerinin hedefi olmuştur. Dedikoducu Polis Zellweger'ın A listesindeki bir ünlüle ya da başka biriyle çıktığı bu yanlış iddiaların çoğuyla karşılaştı hepsini derledik kendi makalelerinde. Jim Carrey de gördü garip söylentilerdeki adil payı hepsi Dedikoducu Polis yanlış olduğu kesin olarak kanıtlandı. Bu magazin dergilerinin cidden zamanlarıyla daha iyi bir ilgisi yok mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.