Jim Carrey oyuncunun sağlığının kötüye gittiğini iddia eden tamamen doğru olmayan bir rapora rağmen Los Angeles sanat stüdyosunda tecrit edilmiyor ve yemek yemeyi reddediyor. Dedikoducu Polis sadece bu saçmalığı çürütebilir. Bize bunların hepsinin yalan olduğu söylendi.

'Jim’in Detoks Felaketi' son sayısında bir manşet okuyor TAMAM MI! Eşlik eden makale, Carrey'nin yakın zamanda hayatındaki stresle başa çıkmak için katı bir detoks diyetine başvurduğunu, ancak aşırı rejimin aslında sağlığı için zararlı olduğunu söylüyor. The Carrey'e haksız ölüm davası açıldı 2015 yılında intihar nedeniyle hayatını kaybeden eski kız arkadaşı Cathriona White'ın ailesi tarafından, aktörü radikal bir detoks yapmaya iten şey buydu. Unutulmamalıdır ki Carrey aleyhindeki dava reddedildi bu aydan daha erken.Sözde bir kaynak dergiye, 'Jim her zaman toksinleri uzaklaştırmak için arınmaya hazır ve 150 pound civarında geziniyor' dedi. 'Los Angeles'taki sanat stüdyosunda, kutunun yanında sipariş ettiği çay ve meyve sularını içerek saklanıyor.' Şüpheli içeriden biri, Carrey’in arkadaşlarının onu düzenli yemek yemeye ikna etmeye çalıştığını, ancak aktörün 'detoks yapmanın kendisini sağlıklı hissettirmesinde ısrarcı olduğunu' söyleyerek devam ediyor. İddia edilen kaynak ekliyor, “Görünüşü aksini gösteriyor. Jim her zaman zirvede yer aldı ama bu onun için bile aşırı. '

Dedikoducu Polis ancak, uzun süredir arkadaşımız olan Carrey ve tabloid'in hikayesinin tamamen uydurma olduğunu bize temin eden Carrey ile görüştük. Oyuncu aşırı bir sıvı diyetle yaşamıyor ve tüm zamanını sanat stüdyosunda 'kapalı' olarak geçirmiyor. Ayrıca Carrey’in yakın çevresinden hiç kimsenin onun iyiliği için endişelenmediği söylendi. Bu sorun değil.

Dedikoducu Polis Carrey’in zihinsel ve fiziksel sağlığını çevreleyen birkaç sahte hikayeyi düzeltmek zorunda kaldı, bu nedenle konuyla ilgili bu son makaleye şaşırmadık. Daha önce yakaladık TAMAM MI! Kardeş yayını, Star , oyuncunun bir 'münzevi' haline dönüştüğünü ve tüm arkadaşlarını ve ailesini hayatından çıkardığını yanlış bir şekilde iddia ettiği için.

Bu saçmalıktan kısa bir süre önce, National Enquirer Carrey’in arkadaşlarının intihar edebileceğinden endişelendiklerini iddia eden sahte bir rapor yayınladı. Açıkçası, Carrey son birkaç yılda bazı zorluklarla karşılaştı, ancak büyük bir sağlık kriziyle karşı karşıya olan aktör hakkındaki bu sayısız hikaye tamamen yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.