Jim Carrey ara sıra sıçrayabilir komedi ve tartışma arasında , ancak bir dergi ciddi bir dönüş yaptığını bildirdi. romantizmini yeniden canlandırmak ile Renee zellweger . İkisinin samimi geçmişi göz önüne alındığında, tam bir yeniden birleşme olacak. İşte söylenenler.

Jim Carrey’in En Büyük Pişmanlığı

'Jim, Renee İçin Hala Sabitleniyor!' diye bağırır TAMAM MI! . Çıkışa göre, komedyen için yeniden uyanan bazı duygular var. 'Jim Carrey için,' diye yazıyor dergi, 'Kurtulan kişi Renee Zellweger'dı!'



Wer ist verheiratet mit Reese Witherspoon

İkisi başlangıçta 90'ların sonlarında çıktılar ve sonunda ayrılsalar da, çıkış Carrey’in onun hâlâ 'hayatımın büyük aşkı' olduğuna dair son itirafına atıfta bulunuyor.

Şiirsel konuşma, görünüşe göre yeni anılarıyla ilgili bir röportaj sorusunun yanıtı değildi, aynı zamanda Carrey'in açıklığının 'onu oyuncunun kollarına geri götürmesi' umuduyla yaptığı bir çekimdi. Dergi başka bir satırdan alıntı yapıyor Carrey’in röportajından nerede dedi

Benim için özeldi, çok özeldi.

Oyuncuya yakın isimsiz bir kaynak, “Jim, Renee'nin gitmesine izin verdiği için her zaman aptal olduğunu düşündü, çünkü o çok tatlı bir kadın,” dedi. Hatta muhbir, röportaj başlamadan önce 'arkadaşlıklarını yeniden canlandırma - ve belki daha fazlasını' umuduyla Carrey'in eski sevgilisine gizlice ulaştığını da ekliyor.

Kaynak, Zellweger'in 'şu anda bir ilişkiye girmeye istekli olmadığını' belirtiyor, mesele şu ki, bunca yıldan sonra Carrey için 'her zaman zayıf bir noktaya sahipti'. 'Telefonda konuştular ve kıvılcım hala orada, bu yüzden bir şeye yol açabilir.'

Röportajda Çok Daha Fazlasını Söyledi

Başlangıç ​​olarak, röportaj alıntıları tamamen meşru. Bununla birlikte, tabloid özellikle Jim Carrey'in cevabı etrafındaki herhangi bir bağlamı dışlıyor. Howard Stern’ün radyo programında göründüğü sırada Carrey eski sevgilisi hakkında konuştu ve bu iddianın tamamını kanıtlayan kendi sözleriydi.

Stern, Carrey’in anılarının Zellweger’i hayatının 'büyük aşkı' olarak etiketleyen bölümünden bahsederken, Carrey’e bunun pişmanlık verici göründüğünü ve geri dönüp bir şeyleri değiştirmek isteme duygusuyla geldiğini söyledi.

Oyuncu kıkırdayarak, 'Pişman değilim, bende öyle şeyler yok,' diye karşılık verdi. Ama ben kimseyi özlemem, kimseyi özlemem, anlıyor musun? O tür bir durum değil. Bu sadece benim orada çok önemli bir şey olduğunu ve bunu tanımanın yoludur. '

Kitapta en önemli ve etkili ilişkilerinden birkaçından bahsetti, ancak TAMAM MI! iki eski sevgili arasındaki olası bir romantik dramayı basitçe karıştırmak umuduyla onlardan bahsetmeye zahmet etmiyor. Bu hikayenin komik yanı, derginin 'içeriden' birinin Carrey’in gerçek duyguları ve hayatından o kadar uzak olması ki, tek bir röportaj sorusu ve cevabı yanıltıcı hikayeyi uçuruyor.

Carrey ve Zellweger Biraz Sık Görülen Tabloid Konuları

Elbette, gerçekte, bu hikayenin en olası nedeni, bazı tabloid yazarlarının Carrey'in cevabını duyması ve özellikle kendisinin özellikle söylediği kısmı görmezden gelmesidir. değil herkes için çam. Zellweger'ı geri almak için karmaşık bir plan hazırlamıyor. TAMAM MI! Carrey’in ağzından çıkmayan hikayesi dinlemeye değmez. Bu, sahip olduğumuz iki eski sevgiliyle ilgili yorgun bir hikaye geçmişte debunked önce.

Gazetenin geçmiş tarihi göz önüne alındığında değerlendirmemize oldukça güveniyoruz. 2018'de Jim Carrey hakkında tamamen sahte bir 'rapor' yayınladı kendini sanat stüdyosuna kilitlemek ve hiçbir şey yemeyi reddetmek. Sürpriz bir sürpriz, iki yıl sonra ve Carrey her zamankinden daha iyi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.