Jim Carrey dramatik ve gerçek olmayan bir rapora rağmen 'ölümüne diyet' değildir. Dedikoducu Polis aktörün sağlığını riske atmasıyla ilgili bu yanlış iddiayı tamamen düzeltebilir. Durumun öyle olmadığı söylendi.

Göre Radar Çevrimiçi , komedi yıldızı, eski kız arkadaşı Cathriona White'ın ailesinin kendisine karşı açtığı haksız ölüm davasının stresi içinde Los Angeles sanat stüdyosunda 'boşa gidiyor'. Makyaj sanatçısı 2015 yılında intihar nedeniyle öldü ve ailesi daha sonra Carrey'i kendisini öldürmek için kullandığı reçeteli ilaçları sağlamakla suçladı. Ve bu ayın başlarında olsa bile, Carrey aleyhindeki dava reddedildi güvenilir olmayan blog, oyuncunun hala 'stresle diri diri yenildiğini' söylüyor.Komedyenin sözde 'endişeli arkadaşı', Carrey'nin 'Los Angeles'taki sanat stüdyosunda saklandığını' söylüyor ve ekliyor, 'Tek yaptığı günlerce boyamak ve detoks suları içmek.' Sitenin içeriden olduğu iddia edilen kişi, yakın çevresi kendisine daha iyi bakması için yalvarmasına rağmen, Carrey'in 'bir savaş esiri gibi görünmeye başladığını' iddia ediyor. Hikaye ilerledikçe, oyuncu dışarı çıktığı ender durumlarda “sadece limonlu su ya da bir fincan yeşil çay sipariş edecek”. Görünüşte sahte olan kaynak, 'Bir an önce yerse iyi olur, yoksa çok geç olur' diyor.

Renee Zellweger Plastische Chirurgie 2019

Dedikoducu Polis bununla birlikte, bu iddiaların hiçbir doğruluğu olmadığını, kimliğinin açıklanmaması koşuluyla bir Carrey sırdaşı ile doğruladı. Geçen hafta, benzer bir hikayeyi RadarOnline’ın kardeş çıkışı tarafından düzelttik, TAMAM MI! yanlış bir şekilde Carrey’in sağlığı, tehlikeli bir detoks diyeti nedeniyle kötüye gidiyordu sıvılardan başka hiçbir şeyden ibaret değildir. Ancak, bir Carrey sırdaşı bize onun gayet iyi durumda olduğuna dair güvence verdi. Oyuncunun sağlığı bir hafta sonra bozulmadan kalır.

Carrey, geçtiğimiz birkaç yıl içinde açıkça bazı zor durumlarla uğraşmak zorunda kaldı, ancak aktörün ölümün eşiğinde olduğuna dair bu sonsuz raporlar doğru değil ve huysuz. Örneğin, Dedikoducu Polis önceden çağrılan National Enquirer Yıldızın arkadaşlarının intihar edebileceğinden endişelendiklerini iddia ettiği için.

Carrey'nin son zamanlarda bir geri dönüş yaptığını belirtmekte fayda var. Oyuncu kısa süre önce Netflix belgeselinde yer aldı Jim ve Andy Andy Kaufman biyografik setinde zamanını anlatan Aydaki Adam . Carrey bundan sonra Showtime dizisi “Kidding” de rol alacak. hayatı parçalanmaya başlayan sevgili bir çocuk TV yıldızını çevreleyen yarım saatlik bir komedi. Kayıt için, bu Carrey’nin karakter , aslında hayatı parçalanan o değil.

Stephen Jackson und Imani Showalter

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.