JFK’nin torunu arasında romantizm çiçek açacak, Jack Schlossberg , ve Kendall Jenner ? Bir tabloid, 28 yaşındaki çocuğun modelle çıkmak istediğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Jack Schlossberg'in Kendall Jenner'da Gözü Var mı?

Göre Küre , Schlossberg gizlice Jenner'ı eziyor - ve 'arkadaşları' 'utangaç kancayı' Jenner'a karşı harekete geçmeye çağırıyor. Tabloid, Harvard mezununun Jenner'a çok aşık olduğunu ve iki yıl önceki bir etkinlikte kız kardeşi Kim Kardashian ile konuşmaya gittiğini ve ondan 'onu bağlamasını' istediğini yazıyor. Dergi, Kardashian'ın çok seveceğini söylediğini iddia ediyor, ancak Jenner o sırada Ben Simmons ile çıkıyordu.Kim Kardashian: Çöpçatan mı?

Kim bu fikri çok sevdi ve Jack'e numarasını verdi. Gelecekte ne olacağını asla bilemeyeceğinizi söyledi ”dedi. Kaynak daha sonra Jenner'ın Simmons'tan ayrılmasına rağmen, 'Jack onun başka bir NBA oyuncusu olan Devin Booker ile devam ettiğini duyduğunu' ortaya koyuyor. Şimdi, makale Schlossberg'in arkadaşlarının, gözlerinizi Jenner gibi birine diktiğinizde bekleyemeyeceğinizi iddia ediyor. Kaynak, 'Jack’in arkadaşları, eğer ciddiyse, solucanı yakalayanın erken kuş olduğu konusunda uyarıyorlar,' diyor.

melissa mccarthy wie hat sie abgenommen?

Muhbir ayrıca, Jenner'ın Kim'e Jack ile tanışmak istediğini söylediğini açıklar. Ama o telefonu kaldırıp randevu için birini arayacak türden biri değil. ' Magazin gazetesi, merhum Başkan'ın torunu ile realite yıldızının ayrı kıyılarda yaşamasına rağmen, paraları ve yaşam tarzları nedeniyle tanışmanın onlar için kolay olduğunu yazıyor. Çıkış, Schlossberg'in Kim'e oyunculukla uğraşmakla ilgilendiğini söylediğini iddia ediyor, böylece Los Angeles'ta yaşamaya başlayabilirdi

Jack, Kendall ile İlgili Harekete Geçecek mi? İşte Dedikoducu Polisin Hikayeye Bakışı

Jack ciddi bir ilişkiye hazır. Ve o ve Kendall eğlenceli bir çift olur. Ama onu sarsmakla ilgileniyorsa, daha hızlı hareket etmeyi öğrenmesi gerekir ”diye ekliyor içeriden. Dedikoducu Polis Jack Schlossberg'in Kendall Jenner'a aşık olabileceğinden şüphe duymuyor. Ne de olsa güzel bir model ve akıllı bir iş kadını. Ancak Schlossberg'in realite yıldızıyla çıkmaya teşvik edilmesine gelince, bu biraz gergin. Özellikle Jenner, Devin Booker ile ilişkisi olduğu için geçenlerde Instagram'da doğrulandı geçtiğimiz Sevgililer Günü. 'Çöpçatan' rolünü oynayan Kim Kardashian'a gelince, real-star'ın küçük kız kardeşi için bugüne kadar çeşitli adamlar düşündüğünden eminiz. Yine de bu, Kardashian'ın Schlossberg'i kız kardeşiyle buluşturmaya çalışarak Jenner'ın mevcut ilişkisine saygısızlık ettiği anlamına gelmez.

Magazin dergileri işleri çok ileri götürme eğilimindedir

Schlossberg, Jenner'ı etkilemek istese de istemese de, piyasanın dışında. Jenner daha özel kardeş oldu kişisel hayatına gelince. Ancak bu, magazin gazetelerinin onun hakkında haberler yapmasını engellemedi. 2019 yılında Dedikoducu Polis kardeş yayınını bozdu Küre , Yaşam tarzı , Jenner'ın Kylie’nin o zamanki erkek arkadaşı Travis Scott ile yattım . 2020'de başka bir bağlı kuruluş, Star Kylie ve Kendall Jenner'ın birbirleriyle konuşmayı bıraktı .

Her hikaye farklı olsa da fikir birliği aynı kalır. Magazin gazeteleri bu hikayelere kapılma eğilimindedir, bu da onları çok güvenilmez kılar.

ynw melly Grund für das Gefängnis

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Prens Charles, Prens Harry ve Meghan Markle'ı Unvanlarından Çıkarmak İçin Amerika'ya Gidiyor mu?

'Emlak Kardeşleri' Davası, Ev Sahiplerinin Şovda Görünmesinin Ne Kadar Maliyetini Açıkladı

Denise Richards’ın kızı 17 yaşına girdi ve tıpkı ünlü babası gibi görünüyor

Lily AT & T'den Kimdir? Milana Vayntrub Hakkında Her Şey

ist Chris Tucker noch am Leben

Rapor: Mark Harmon, Scott Bakula Feud Üzerine 'NCIS: New Orleans' ı İptal Etti