Jessica Simpson bir anı yazmaktır, ancak hakkında ne kadar ayrıntı Nick Lachey dahil mi Gazeteler, kitabını eski kocası hakkında 'her şeyi anlatmak' olarak kullanacağını iddia ediyor ve bu 98 Derece şarkıcısı ve karısı Vanessa'yı çok endişelendiriyor. Dedikoducu Polis rapora baktı ve tamamen yanlış olduğunu doğrulayabilir.

Göre Yaşam tarzı Simpson’ın şu anda adsız kitabı, kendisi ve Lachey’in seks hayatı, 'boşanmalarının gerçek nedeni' ve ikinci karısı hakkındaki içsel düşünceleri hakkında bir yemek içerecek. Erkek grup şarkıcısı bitmemiş otobiyografiyi okumamış olsa da dergi, anının Lachey ve Simpson'ın sahip olduğu 'tüm iniş çıkışları' tartışacağını ve 'endişelenmesi gerektiğini' iddia eden bir 'içeriden' olduğunu savunuyor. Simpson ve Lachey'nin evli ve dört yıldan az bir süredir boşanmış olması, kitabının bu kadar geniş bir konusu olması saçma görünüyor ki bu da çocukluğuna, inancına, şarkı ve oyunculuk kariyerine, iş dünyasındaki olağanüstü başarılarına, anneliğine odaklanacak. ve Eric Johnson ile (daha uzun) evlilik.Ne zaman Simpson duyurdu İnsanlar bir anı yazıyor , amaçlarından birinin 'insanlara ilham vermek' olduğunu belirtti. Aslında bir intikam nasıl olur - eski bir romantizmi 'insanlara ilham verir'? Simpson da benzer şekilde Instagram'da kitap hakkında bir paylaşımda bulundu ve kitap için 'kalbini nasıl açtığını' olumlu bir şekilde açıkladı. Son olarak, spekülasyon yapan magazin dergisinin anonim kaynağının aksine, Simpson'ın temsilcisi özellikle Dedikoducu Polis , 'Kitap bir anı, bu yüzden Nick ile olan evliliğini içerecek, ancak hiçbir şekilde' her şeyi anlat 'olmayacak.'

Bu tek seferlik bir hata olsaydı, belki Dedikoducu Polis biraz daha bağışlayıcı olurdu ama Yaşam tarzı Simpson hakkında sahte iddialarda bulunmak için bir sicili var. Geçen yıl, çıkış yeri bir kapak hikayesinde aşağı yukarı yemin etti. Simpson ikiz bebek kızları doğuruyordu . Gerçekte, Birdie adında sadece bir kızı vardı.

Ve bu hafta Simpson’ın nasıl “her şeyi anlat” yazdığını iddia eden kardeş yayınlar da artık onun hakkında doğru değil. Yaklaşık bir yıl önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! iddia edilen taban dışı ön sayfa makalesi için Simpson, Johnson'dan 1 milyar dolar boşanıyordu . O zaman bunun yanlış olduğunu ve ikisi bugüne kadar mutlu bir şekilde birlikte kaldıklarını belirttik.

Aynı dergi aynı zamanda nasıl Simpson, Birdie'nin bebek odasına milyonlarca dolar harcıyordu . Bu da bir kurgu eseriydi. Tersine, sadece Simpson hakkındaki gerçekleri öğrenmek istiyorsanız, her zaman Dedikoducu Polis ve sonunda kendi anısı da olacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.