Dır-dir Jessica Simpson yeni anısını bir filme dönüştürmeyi mi planlıyorsunuz? Bu hafta bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis söylentiyi araştırdı ve yanlış olduğunu doğrulayabilir.

Simpson anısı, Açık kitap , Şubat 2020'de yayınlanması planlanıyor, ancak Star zaten bir film uyarlamasında oynamayı ve oynamayı düşündüğünü iddia ediyor. İçeriden birisine göre, modaya dönüşen şarkıcı, moda markalarına olan ilgiyi artırmak için yayınlanmamış anılarının ve filminin başarısını da parlatmak istiyor.Birincisine atıfta bulunarak Yeni evliler 'ateşli bir anne' olarak yıldız olan priz, beyaz perdeye geri dönmenin Simpson için heyecan verici bir olasılık olduğunu iddia ediyor. Sözde içeriden biri dergiye şöyle diyor: 'Jessica'nın beğendiği teklifleri alalı epey oldu, bu yüzden işleri kendi eline almaya ve kendi filmini çekmeye karar verdi.'

Tüm bu hikaye anonim bir kaynaktan geliyor, ancak Dedikoducu Polis Simpson'un sözcüsüne ulaştı ve bize bunun uydurma olduğunu söyledi. Ek olarak, magazin dergileri gelişmelere giren filmler hakkında bilgi sahibi olmayı bilmiyorlar. Böyle haberleri alan Hollywood ticaret yayınlarıdır. Simpson’ın anılarının bir filme dönüştüğünü bildiren tek bir yayın bile yok. Ek olarak, kitabın çoğu Simpson'ı gençlerinde ve 20'li yaşların başlarında içeriyor. Bu noktada, 39 yaşındaki üç çocuk annesi bir biyografik filmde oynayacak gibi görünmüyor.

Magazin gazeteleri sahte hikayelerle eski pop yıldızını sık sık hedef alır. Geçen yılın Temmuz ayında, Yıldızlar kardeş yayın TAMAM MI! , bunu bildirdi Simpson’ın kilo verme hedefleri evliliğinde sorunlara neden oluyordu . Simpson'ın temsilcisi, bu iddia çok çirkinceydi Dedikoducu Polis rekor bir alıntıyla: 'Jessica forma girmek, kendini iyi hissetmek ve en sağlıklısı olmak için çok çalışıyor, ancak herhangi bir yoğun diyet veya çılgın egzersiz rejimi uygulamıyor.' Şarkıcının temsilcisi ayrıca bize kocası Eric Johnson'ın 'her zaman olduğu gibi Jess'i yüzde 100 desteklediğini ve hatta birlikte çok çalışıyorlar' dedi.

Konu Simpson’un evliliğiyle ilgili doğru habercilik olduğunda bu yayının korkunç bir sicili var. 2018 yılında, magazin gazetesi yanlış bir şekilde iddia edildi Simpson 1 milyar dolar boşanıyordu . O zaman, Dedikoducu Polis Simpson’ın sosyal medya sayfalarından geçti ve çiftin her zaman olduğu gibi mutlu göründüğünü gördü. Geçen yıl üçüncü çocuklarını birlikte doğurdular ve güçlenmeye devam ediyorlar. Güvenilir olmayan çıkış, Simpson’ın kişisel hayatı veya kariyer planları hakkında sıfır bilgiye sahip. Biraz fikir edinmek istiyorsanız, şarkıcının yaklaşan anılarını okumanızı öneririz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.