Dır-dir Jessica Simpson mevcut salgın sırasında ayık kalmak için mücadele mi ediyorsunuz? Bir tabloid, şarkıcının gergin olduğunu ve zor zamanlar geçirdiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdık ve rekoru düzeltebiliriz.Göre National Enquirer Simpson, kendini izole ederken uyuşturucu ve alkolden uzak kalmak için 'mücadele ediyor'. Anılarındaki vahyi takiben Açık kitap çocukken cinsel tacizinin gölgesinden kaçmak için alkol ve hap kullandığını, sözde kaynaklar, nüks etmeye yakın olduğunu ve koronavirüs salgını ortasında 'sınırda' olduğunu söylüyor. 'Karantinada zor zamanlar geçiriyor. Ayıklığıyla mücadele ediyor, 'sözüm ona içeriden biri dergiye söyledi. İddia edilen kaynak Jessica Simpson'ın gün geçtikçe bunu aldığını söylüyor, ancak 'bu bir mücadele oldu.'İsimsiz kaynak, 'Arkadaşları tekrar içmeye yöneldiğine inanmıyor, ama bu konuda o kadar çok konuşuluyor ki, fazladan terapiye ihtiyacı var,' diye devam ediyor. Yayın, şarkıcı 2017'den beri içki içmediğini iddia etse de, kapatılma sırasında ailesiyle evindeyken her şeyin mükemmel olmadığı konusunda ısrar ediyor. İsimsiz kaynak, 'Karantinadaki diğer pek çok kişi gibi, onun için karanlık bir dönem oldu' sonucuna vardı.

Jessica Simpson'ın geçmişte içki içmekte zorlandığı doğru olsa da, derginin son iddiası yanlış. Şarkıcı karantinadayken ayık kalmakta zorlanmıyor. Simpson var Instagram'da ailesiyle birlikte birkaç fotoğrafını yayınladı mutlu ve sağlıklı göründüğü yer.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

#BIRDIEMAE

Tarafından paylaşılan bir yayın Jessica Simpson (@jessicasimpson) 16 Nis 2020 18:04 PDT tarihinde


Şarkıcı içeride olmakla baş etmekte zorlanıyor gibi görünmüyor. Aslında, Jessica Simpson gibi görünüyor mevcut durumdan en iyi şekilde yararlanmak ve kocası ve çocukları ile iyi vakit geçirmek . Derginin ne söylediği hakkında açıkça bir fikri yok. Ayrıca, Dedikoducu Polis Kayıtta bize hikayenin doğru olmadığını söyleyen bir Simpson temsilcisi ile konuştu. Bu sahte hikayeyi çürütüyoruz.Bu ilk kez olmayacak Enquirer yıldız hakkındaki hikayeleri hakkında temelden uzaktı. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis sahte satış noktasını yanlış bildirdiği için bozdu Simpson, anılarında kız kardeşi Ashlee'yi dövmeye devam etti . Bunu takiben, yayın yanlış olarak belirttiği için tarafımızdan reddedilmiştir. Simpson oyuncu kadrosuna katılmak istedi Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları . Temmuz 2018'de, Dedikoducu Polis iddia ettiği için dergiyi çürüttü Simpson kendini öldüresiye yiyordu ve kilosundan dolayı bir bunalımdaydı . Derginin şarkıcı hakkında gerçek bir kavrayışı olmadığı ve buna güvenilmemesi gerektiği kanıtlandı.

Kaynaklar

  • Lauren Auslander, Jessica Simpson Sözcüsü, 8 Mayıs 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.