Bir tabloid iddiaları Jessica Simpson 'Nin kilo verme hedefleri evliliğinde sorunlara neden oluyor. Eric Johnson . Dedikoducu Polis sadece hikayeyi çürütebilir. Şarkıcının temsilcisi bize bunun yüzde 100 yanlış olduğunu garanti ediyor.

Son sayısında bir başlık TAMAM MI! 'Eric Jessica'ya Yalvarıyor: Yavaşla!' Dergi, Simpson'ın üçüncü çocuğunun doğumunun ardından mayo sezonu için bebek öncesi vücudunu geri kazanmaya çaresiz kaldığını söylüyor. Sözde içeriden biri, şarkıcının 70 kilo vermek istediğini ve spor yapmaya takıntılı hale geldiğini iddia eder, ancak kocası, fitness tutkusuyla hayal kırıklığına uğramaktadır.Sözde 'kaynak' ekliyor, 'Artık onu hiç görmüyor. Ya spor salonuna kilitlendi ya da dört saatlik bir koşuya çıktı. ' Şüpheli ihbarcı devam ediyor, “Eric onun rahatlamasını istiyor. Randevu gecelerini özlüyordu ama birkaç içki içmek veya dışarıda yemek yemek için diyetinden vazgeçmek istemiyordu. Ona bir veya iki ay daha söyler ve hepsine değecek. '

Çıkışın hikayesi basitçe uydurulmuş gibi görünüyor çünkü Simpson kısa süre önce İnsanlar forma geri dönme hakkında dergi üçüncü çocuğuna sahip olduktan sonra. Şarkıcı, daha sağlıklı beslendiğini ve egzersiz yaptığını belirtmesine rağmen, Simpson’ın sözcüsü, kilo vermek için evliliğini ihmal etmediğine dair bize güvence verdi.

Wie alt ist Tom Sellecks Frau?

Şarkıcı adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, 'Jessica forma girmek, kendini iyi hissetmek ve en sağlıklısı olmak için çok çalışıyor, ancak herhangi bir yoğun diyet veya çılgın egzersiz rejimi uygulamıyor,' diyor. 'Eric, her zaman olduğu gibi Jess'i yüzde 100 destekliyor ve hatta birlikte çok çalışıyorlar.' Mutlu eşler, büyük çocukları Maxwell ve Ace'nin doğumlarının ardından birlikte egzersiz yaptılar.

Bunun nasıl ilk olmadığından bahsetmeye değer Dedikoducu Polis moda imparatorunun vücudu ve evliliği hakkında yanlış bir hikaye yürüttüğü için bir tabloidde baskın yaptı. Üçüncü hamileliği sırasında, Star yanlış bildirildi Simpson 'yemeyi bırakamadı'. Hikaye, hamilelikteki kilo alımını istismar etmek için sadece ucuz bir girişimdi, ki bu da çocuk taşırkenki kursa eşdeğerdir.

Dedikoducu Polis ayrıca tutuklandı KB haksız yere iddia etmek için Simpson, üçüncü bebeğinin doğumundan sonra estetik ameliyat olacaktı. 'Jennifer Lopez ve Jessica Alba’nın karın kasları gibi bir [geride]' olmasını istediğini söyleyecek kadar ileri gidiyor. Temasta sonra yanlış bir şekilde iddia etti Simpson hamileliğinden aldığı kilo nedeniyle çok üzgündü. onun evliliğini olumsuz etkilediğini söyledi. Şarkıcının kilosu ve evliliği, magazin dergilerinin sahte haberlerle hedef almayı sevdiği iki konu.

Steven und Justin in meinem 600-Pfund-Leben

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.