Dır-dir Ashlee Simpson kız kardeşinin izinden gitmek Jessica Simpson bir anı yazarak mı? Bu hafta tamamen temelsiz bir hikayede bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis yanlış olduğunu onaylayabilir.

'Ashlee de Her Şeyi Anlatıyor!' içinde yayınlanan bir makalenin başlığını okur Yaşam tarzı . Gazeteci, şarkıcının ablasının yeni anılarının yayınlanmasından sadece haftalar sonra hayatına 'her şeyi dökmeye' hazırlandığını iddia ediyor. Açık kitap. Bu tamamen asılsız iddianın kanıtı olarak dergi, durum hakkında bilgisi olduğu varsayılan bir 'içeriden' birine atıfta bulunuyor.Şüpheli kaynak çıkışa 'Jessica anlatacak sırları olan tek kişi değil' dedi. 'Ashlee’nin estetik ameliyatı, ebeveynlerinin boşanması, eski sevgilileri - hepsi ele alınacak.' İçeriden biri ayrıca kitabın Ashlee’nin kayınvalidesi Diana Ross ve 'evli olduğu ünlü ailenin' geri kalanına sırlar yayacağını iddia ediyor.

Angelina Jolie und James Hafen

Derginin iddiasını araştırdıktan sonra, Dedikoducu Polis tamamen saçma olduğunu doğrulayabilir. Ashlee’nin kendi sözcüsü, kayıtta söylentinin yanlış olduğunu söylüyor. Şarkıcı, her şeyi anlatan bir kitap yazmıyor.

Yaşam tarzı sadece Jessica’nın yeni anılarını çevreleyen medyadaki aldatmacadan yararlanmak. son zamanlarda bir numaraya ulaştı New York Times kurgusal olmayan en çok satanlar listesi. Bu duyurunun ardından Ashlee, kız kardeşinin başarısını kutlamak için Instagram'a gitti. 'Güzel, cesur, nazik, sevgi dolu kız kardeşimle çok gurur duyuyorum !!!' yazdı. 'Gerçeğinizi dünyayla paylaştığınızı görmek çok güzel. Çok ilham vericisin. '

Simpson kardeşler, magazin dünyası için her zaman favori hedefler olmuştur ve Dedikoducu Polis Ashlee hakkında yıllar boyunca birçok yanlış söylentiyi çürütmek zorunda kaldı. Nisan 2018'de, TAMAM MI! iddia edildi Ashlee ve kocası Evan Ross 'zorlu bir dönem geçirmişti' yoğun çalışma programı nedeniyle evliliklerinde. O Kasım, Yaşam tarzı kendi başlarına başka bir sahte Ashlee hikayesi yayınladılar. realite şovları yüzünden savaşıyorlar, Ashlee ve Evan . Ashlee’nin sözcüsü bu iki hikayeyi de bizim için kapattı.

Bu ayın başlarında National Enquirer bunu önerdi Jessica geri çekilerek Ashlee hakkındaki 'gerçek hislerini' anlattı kitabında ve iddia ettiği nankör küçük kardeş Ashlee'nin 'Jessica’nın spot ışığına dönmesinden yararlanmaya' çalışacağını söyledi. Dedikoducu Polis Jessica’nın sözcüsünün özel bir reddi ile bunu da çürüttü. Ashlee, çevrimiçi destekleyici yorumlarından da anlaşılacağı gibi, kız kardeşinin spot ışıklarını çalmakla ilgilenmiyor.

Kaynaklar

  • Gawley, Paige. 'Ashlee Simpson, Kız Kardeş Jessica Simpson’ın Anılarını Anlat' ET Online, 18 Şubat 2020.

  • Ashlee Simpson Ross Instagram'da. “Güzel, cesur, nazik, sevgi dolu kız kardeşimle çok gurur duyuyorum !!! Gerçeğinizi dünyayla paylaştığınızı görmek çok güzel. Çok ilham vericisin… ”18 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Ashlee Simpson, Evan Ross Rapora Rağmen Evlilik Sorunları YOKTU.' Gossip Cop, 20 Nisan 2018.

    ist jennifer aniston noch verlobt
  • Dedikoducu Polis Personeli. 'Ashlee Simpson, Evan Ross Reality Show Üzerinde Mücadele mi?' Gossip Cop, 18 Kasım 2018.

  • Broman, Laura. 'Jessica Simpson, Yeni Kitapta Kardeş Ashlee'yi Darbe Etmeye Devam Ediyor mu?' Dedikoducu Polis, 15 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.