Jessica Simpson anısını yayınladı, Açık kitap , 2020'de, ancak bir tabloid, şarkıcının kitabı bir filme dönüştüreceğini iddia etti. Dedikoducu Polis Raporu geçen yıl çıktığında araştırdı. Bir süre geçtiğinden beri hikayeyi yeniden ele alıyoruz.

Jessica Simpson’ın Büyük Film Planları

Geçen ocak, Star Jessica Simpson'ın istediğini iddia etti kitabından uyarlanan bir filmin yapımcılığını ve başrolünü üstlenen . Anı, geçen yılın Şubat ayında yayınlandı. İçeriden biri dergiye verdiği demeçte, tasarımcı aynı zamanda anılarının ve sözde filminin başarısını moda markalarına olan ilgiyi artırmak için kullanmak istediğini söyledi.Yayın, Simpson'ın iddia edilen proje konusunda heyecanlandığını belirtti. Aktrisin büyük ekran bir filmdeki son görünüşü romantik-komediydi. Aşk Gurusu . İçeriden biri dergiye, 'Jessica'nın beğendiği tekliflerin üzerinden epey bir zaman geçti, bu yüzden işleri kendi eline almaya ve kendi filmini çekmeye karar verdi' dedi.

İşte Dedikoducu Polisin Hikaye Hakkında Öğrendikleri

Kitap yaklaşık bir yıl önce yayınlandığından ve bir film hakkında rapor veren daha güvenilir başka kuruluşlar olmadığından, hikayenin doğru olmadığı aşikar. Dedikoducu Polis ayrıca Jessica Simpson'ın bir sözcüsünün yazdığı makaleyi yayınladı. Pop yıldızının temsilcisi, makalenin uydurma olduğuna dair bize güvence verdi. Simpson’ın çocukken yaşadığı kişisel mücadeleleri ve Nick Lachey ile evliliğini vurgulayan anı, New York’ta Zamanın En Çok Satanı. Kitabı bir filme dönüştürmek için herhangi bir plan olsaydı, Simpson bunu duyururdu. Artı, Simpson'ın moda markalarına olan ilgiyi artırmak için bir filme ihtiyaç duyacağı fikri tamamen saçma.

Nachrichten über Blake Shelton und Gwen Stefani

Tabloids Gerçekten Jessica Simpson Hakkında Hiçbir Fikre Sahip Değil

Ayrıca, bu ilk yanlış rapor değildi Dedikoducu Polis Jessica Simpson hakkında düzeltti. Duyarsız hikayelerden ağırlığı hakkında , boşanma masalları ve Simpson'ın realite TV dünyasına geri dönmek , magazin dergileri pop şarkıcısı hakkında defalarca yanıldı. Özellikle, Star iyi bir sicile sahip değil. İki yıl önce Simpson olduğunu iddia ediyordu. üçüncü çocuğunu aşırı yeme nedeniyle riske attı - yemek yiyor o beklediği sırada, ki o değildi.

Başka bir çıkış National Enquirer , Simpson'ı iddia ettiğimiz için tarafımızdan tutuklandı ayık kalmakta zorlandım kilitlenme sırasında. Dedikoducu Polis şarkıcının ayıklığıyla mücadele etmediğini ve kendisi ve ailesi için sağlıklı kalmak için çok çalıştığını belirterek raporu açıklığa kavuşturdu. Kısacası, magazin dergileri şarkıcının hayatına dair gerçek bir kavrayışa sahip değil ve bu nedenle güvenilmemeli.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Jessica Simpson’ın Eski Erkek Arkadaşları Anılarının İntikamını Planlıyor mu?
Rapora Göre Jessica Simpson'ın Arkadaşları Kilo Vermek İçin Diyet Hapları Kullanmasından Korkuyor

Jessica Simpson, Kocasına Eric Johnson'a Kilo Vermesini mi Yoksa Başkasını mı Söylüyor?

nicolas cage und alice kim cage

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.