Dır-dir Jessica Simpson Kocası, Eric Johnson , yeni kitabından utandınız mı? Bu hafta bir magazin gazetesinin doğru olduğunu iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis iddiayı araştırdı ve yalnızca yanlış olduğunu onaylayabilir.

Simpson’ın aydınlatıcı yeni anısının yayınlanmasının ardından, Açık kitap, TAMAM MI! yıldızın kocasının bazı ifşaatlardan 'utandığını' iddia ediyor. Kitap, John Mayer ve Justin Timberlake gibi yıldızlarla romantik veya cinsel bağları ayrıntılarıyla anlatıyor ve Simpson’ın alkolizmle mücadelesini tartışıyor. Bilinmeyen bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Eski sevgilileriyle ilgili tüm bu alçakça şeyler [Johnson’ın] sinirlerini bozuyor.' Şüpheli ihbarcı, Johnson'ın 'itiraflarının bir satış noktası olduğunu anladığını' ancak daha 'müstehcen ayrıntıları' atlamayı tercih ettiğini ekliyor.Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve sadece uydurma olduğu için onu çürütebilir. Gazetenin iddiasının temelsiz olduğunu kayıtta teyit eden Simpson temsilcisine ulaştık. Johnson, karısının anılarından 'utanmıyor'. Çıkışın konuştuğunu iddia ettiği kaynak ya mevcut değil ya da ciddi şekilde yanılıyor.

TAMAM MI! Görünüşe göre, Simpson’ın kitabı yayınlamadaki motivasyonunu tamamen yanlış anlıyor. Dergi, anıyı, müstehcen itirafların bir 'satış noktası' olduğu, ancak gerçekte - şarkıcının niyetinin bundan daha derin olduğu 'sulu' bir anlatım olarak çerçevelendiriyor. 'Umarım tüm hikayemi anlatarak ve geri durmayarak, insanların korkularını aşmalarına ve zorluklarını yenmelerine yardımcı olabilirim, çünkü her gün benimkiyle yapmak için çok çalışıyorum,' Simpson, yakın zamanda yaptığı bir röportajda açıklıyor İnsanlar dergi.

Açık kitap patlayıcı hakikat bombalarını atmaktan çok, Simpson’ın hayatının birçok yanlış anlaşılan yönüne ışık tutmak, Çocukluktaki cinsel tacizden kurtulmuş olmasının açığa çıkmasından, Nick Lachey ile evlendiğini iddia etme mücadelesine, realite şovları uğruna iyi gidiyordu.

Johnson'ın Simpson'ın hayatına açılmasını sevmediği fikri de aynı derecede yanlıştır. Simpson, altı yıllık kocasını tamamen destekleyiciden başka bir şey olarak tanımlıyor. Anılarında açıkladığı gibi, ne zaman Simpson, 2017'de içkiyi bırakmaya karar verdi. Johnson da dayanışma içinde yaptı. İle bir röportajda Biz Haftalık Simpson bu haftanın başlarında Johnson'la olan evliliğinden 'kendimi hiç bu kadar özgür hissetmemiştim' .Aynısını söyledi son görünüm Görünüm: Eric benim olduğum kadını yargılamadan kucaklıyor, diye fısıldadı. 'Kusurlarımla, demek istediğim, bu benimle ilgili en sevdiği kısımlardan bazıları.'

Bu, gazetecilerin çift hakkında drama icat ettiği ilk şey değil. Yıllar boyunca birkaç söylentiyi çürütmek zorunda kaldık. Simpson ve Johnson’ın evliliğindeki varsayılan sorunlar - hepsi tamamen sahteydi. Çiftin evlilik hayatının kişisel ayrıntıları söz konusu olduğunda, bu gazetecilerin hiçbirinin neden bahsettikleri hakkında hiçbir fikri olmadığı açıktır.

Kaynaklar

  • Gillette, Sam. 'Jessica Simpson Anılarını Yazıyor: Her Sayfada' Aşk, Kahkaha, Gözyaşları ve Gerçek '.' İnsanlar, 10 Temmuz 2019.

  • Evet, Emily. 'Jessica Simpson’ın anılarının ilginç ayrıntıları, onun yanlış anlaşılmış hikayesinin sadece bir kısmı.' Washington Post, 11 Şubat 2020.

  • McNeil Liz. 'Jessica Simpson, Kocasının Ayık Olmak İstediğini Söylediği İkinci Anda İçmeyi Nasıl Bıraktığını Açıklıyor.' İnsanlar, 25 Ocak 2020.

  • Macke, Johnni. 'Jessica Simpson, Eric Johnson'la Evliliğinden Daha Hiç' Daha Özgür 'Olmadığını Açıkladı:' Kendimi Hiç Daha Fazla Hissetmedim '.' Biz Haftalık, 11 Şubat 2020.

  • Schnurr, Samantha. 'Jessica Simpson’ın Kocası Eric Johnson Diğerlerinden Nasıl Ayrılıyor.' E! Haberler, 5 Şubat 2020.

  • Matis, Griffin. 'Jessica Simpson ve Eric Johnson'ın Evlilik Sorunları Yaşadığı Hakkındaki Gerçekler.' Gossip Cop, 21 Ağustos 2019.

  • Lauren Auslander, Jessica Simpson Sözcüsü. 13 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.