Jessica Simpson yanlış bir tabloid raporuna rağmen üçüncü bebeğini hamileliği sırasında sözde “aşırı yemek yeme” ile riske atmıyor. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi düzeltebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Göre Star , moda kralı üçüncü çocuğunu beklerken kontrolden yemek yiyor, öyle ki sağlıkla ilgili endişeleri tetikliyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'O kadar büyük ki, bazıları bu hamilelik sırasında 100 kilo aldığını tahmin ediyor. Jessica görünüşü konusunda son derece hassastır ve yine de iştahıyla savaşmayı reddeder. Aşırı yemek onun için her zaman bir sorun olmuştur, ancak hamileyken özellikle kötüleşir. 'Daha sonra eski şarkıcıyı tedavi etmemiş bir doktor, 'Pervasız aşırı yeme bebeğini gebelik diyabeti ve diğer sağlık komplikasyonları açısından risk altına sokabilir' dedi. Görünüşe göre Simpson'la hiç tanışmamış olan tıp uzmanı, çıkış noktasına, hamileyken abur cubur yemenin hem anneyi hem de bebeğini 'diyabetik ve fazla kilolu olma açısından önemli bir riske' sokabileceğini söylüyor. Bunun Simpson için geçerli olduğuna inanmak için hiçbir sebep yok.

Bu arada, içeriden bir başka iddia edilen kişi, gazeteye, Simpson'ın uyarıları görmezden geldiğini ve daha fazla büyümemesi için erken sezaryen talep etmeye çalıştığını söyler. Şüpheli habercisi, 'Jessica dinlemeyi bırakmış gibi görünüyor' diye ekliyor. 'Yemek dağıtımına ayda 27.000 dolar harcıyor ve bir seferde iki veya üç tanesini yiyor.' Güvenilmez çıkış, moda patronunun diyetinin kızarmış tavuk ve waffle gibi yağlı 'rahat yiyeceklerden' başka bir şey olmadığını ve 'her yemeği tatlıyla bitirdiğini' söyleyerek devam ediyor.

Neredeyse her kadının hamilelik sırasında kilo alması bir yana, derginin hikayesi hakkında hiçbir şey doğru değil. Önerme, anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Simpson'un sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize bunun yanlış olduğunu söyledi. Eski şarkıcı adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, 'Önerdikleri kadar kilo almadı. Sağlıksız değil ve erken sezaryen için yalvarıyor. Paket yemek için binlerce harcama yapmıyor. Hepsi doğru değil. '

Derginin moda patronunun sağlığı risk altında gibi görünmesini sağlamaya çalışmasına rağmen, Simpson, son Instagram gönderisinde hamilelik kilosuyla ilgili şaka yaptı. . Yeni Yılda, eski şarkıcı 2018'den bir fotoğraf derlemesinin yanı sıra 'Aman Tanrım, 2019'da tekrar bele basıp yürümek için sabırsızlanıyorum' başlığını paylaştı.

Geçen ay, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star benzer bir hikaye uydurmak için Simpson 'yemeyi bırakamadı' üçüncü hamileliği sırasında. Magazin gazetesi şimdi sağlığının tehlikede olduğunu iddia ederek anlatıyı bir adım daha ileri götürüyor. Moda patronunun hamileliğini çevreleyen bu makaleler tamamen temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.