Jessica Simpson iki kız çocuğuna hamile olduğunu iddia eden yeni bir rapora rağmen ikizleri olmayacak. Dedikoducu Polis bu haftanın gazetelerinden birinden bu uydurma hikayeyi düzeltebilir. Raporun gerçek olmadığı söylendi ve Simpson'ın sadece bir bebek taşıdığına dair güvence verildi.

Kapağında Yaşam tarzı 'Jessica Twins!' diye bağırıyor. Dergi ayrıca ön sayfasında 'İki kızı olacak!' Ardından, yayının içinde Simpson ve kocası Eric Johnson için 'Arkadaşlar iki kız bebeğin yolda olduğunu söylüyor' yazıyor. Ve sahte önermesini desteklemek için, çıkış, sözde bir 'içeriden' birinin 'Jessica sadece iki kişilik değil, üç kişilik yemek yediğini' iddia ediyor.'Arkadaşlar arasındaki kelime, Jessica'nın ikiz kızlara dört buçuk aylık hamile olduğudur', sözde 'kaynak' diyor. Adı belirtilmeyen 'içeriden', Simpson’ın 'ikiz kızlar' beklediğine dair 'ilk büyük ipucu' nun, çocukları Maxwell ve Ace’in hamilelik duyurusu ve cinsiyetin ortaya çıkmasına yardım ettiği zamandı olduğuna dikkat çekiyor. Tanımlanamayan bu kişiye göre, çocuklar “bir değil iki balona tutundukları için” Simpson iki bebeğe hamile olmalı. Daha çok, iyi bir ebeveyn olarak, her çocuğun sevinçli anons için kendilerine ait bir balon olmasını sağladı.

Aslında o an Simpson Instagram'da yayınlandı , ikizleri değil, sadece küçük bir kıza sahip olduğunun kanıtı. Bir saniye içinde Simpson'ın Max ve Ace'nin Instagram'da paylaştığı resim 27 pembe balonla çevrili şarkıcı ve moda kralı, 'Bu küçük kız bebek bizi beş kişilik bir aile yapacak' diye yazdı. Magazin gazetesi, anonim 'dostlar' ve 'arkadaşlar arasındaki sözlere' dayanan hikayesinin doğru olduğunu savunurken, Simpson kendisi 'bu küçük kız bebek', kızlar değil, onları altı değil 'beş kişilik bir aile' yapacak dedi.

Ek olarak, iki hafta önce New York'a yapılan bir geziden sonra, Simpson, karnına beşik sararken başka bir fotoğrafını paylaştı 'Bebek Kız ve ben' Bye Bye Big Apple 'diyoruz. Bir kez daha 'kız bebek' demedi. Ve bunun nedeni Simpson'ın ikizlere değil tek çocuğa hamile olması. En azından, Yaşam tarzı , fotoğrafı pembe balonlarla birlikte 27 bebek taşıdığı anlamına gelecek şekilde yorumlamadı.

Her şeye rağmen, tabloid, Simpson'a veya temsilcisine ulaşmaktan bahsetmediği için hikayesini doğrulamamış gibi görünüyor. Dedikoducu Polis Öte yandan, kayıtta Simpson'ın ikizlere hamile 'olmadığını' garanti eden sözcüsü ile iki kez kontrol edildi.

Sonuç: Dergi, Simpson'ın kapağında 'ikizler' olduğunu iddia ediyor, ancak aslında iki kız bebek daha beklediğini kanıtlayacak hiçbir şeyi yok. Makalenin tamamı izlenemeyen kaynaklara ve her biri siyah beyaz bir balon tutan çocuklarının, Ace ve Max'in bir fotoğrafının yanlış temsiline dayanıyor. Dedikoducu Polis Ancak, Simpson'a sadece bir kız çocuğu olacağı sözüne güveniyor. Bu nedenlerden ve yukarıda bahsedilen diğer nedenlerden dolayı, tabloid masalına gerçek ya da kurgu ölçümümüzde 10 üzerinden sıfır veriyoruz.

Gerçekleri Paylaş Life & Style Magazine


Jessica Simpson ikizlere hamile, iki kız bebek. 3 Ekim 2018 Çarşamba Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/b75d0d65-c668-4aa9-a809-828f0d5c7d52

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.