Jessica Simpson bir rapora rağmen kilosuyla 'diyet ya da öl' krizinde değil. Yanlışlıkla geçen yıl hamile olduğunu iddia eden kötü niyetli bir tabloid, yıldızı bedenini utandırıyor ve gerçek dışı iddialar yayıyor. Dedikoducu Polis hikayeyi bozabilir.

Göre National Enquirer Simpson, 'yemek dağıtımlarında ayda 100.000 $ harcıyor - ve şimdi arkadaşlar, aniden gevşek moda ikonunun kendini ölene kadar yediğini söylüyor.' Özellikle şarkıcının 'Noel'den bu yana 45 kilo aldığı' iddia ediliyor. Sözde 'kaynak' olarak adlandırılan bir sözde, 'Kıyafet veya içki olsun, her şeye takılıyor.Was ist Lebron James Vermögen

'Jessica oyunculuk kariyeri bitmiş gibi hissediyor, Hollywood'da yaşlandı ve spor yapma arzusunu kaybetti,' diyor magazin gazetesinin tanımlanamayan 'kaynağı'. Eşit derecede izlenemeyen bir 'içeriden', hem Simpson hem de kocası Eric Johnson'ın 'yapacak bir şeyleri olmadığını, bu yüzden birlikte içip yemek yerken tonlarca zaman geçirdiklerini' iddia ediyor. Ardından, Simpson'ın ölümle karşı karşıya olduğu önermesini desteklemek için, dergi, yıldızı hiç tedavi etmemiş, hatta onunla tanışmamış bir doktordan alıntı yapıyor.

Doktor, yalnızca resimlere dayanarak Simpson’ın 'aşırı kilo almasının' 'erken ölüm' e yol açabileceği sonucuna varıyor. Onu muayene etmeyen ikinci bir doktor, obezitenin bir kişinin yaşam süresini nasıl kısaltabileceğini not ediyor. Ancak genel olarak konuşursak, bir kişinin kilosunun sağlığını etkileyebileceği yaygın bir bilgi olsa da, çıkış noktasında Simpson’ın hayatının tehlikede olduğuna dair belirli bir kanıtı yoktur.

Aralık ayından bu yana '45 pound' kazandığına dair bir kanıt da yok. Nisan içinde, Simpson, Instagram'da bir dizi fotoğrafta ince bikini vücudunu sergiledi . Haziran fotoğrafında bile Simpson tüm vücudunu kaplayan çiçekli bir elbise giyiyor , “kendini ölene kadar yiyeceği” noktaya kadar obez olmadığı aşikardır. Simpson’ın kilosu yıllar içinde dalgalandı, ancak 'diyet ya da öl' krizinde olmadığına dair görsel kanıtlar var.

Gewehrmädchen kackte ihre Hose

Dedikoducu Polis ayrıca hakkındaki söylentiyi zaten çürüttü Simpson yemek dağıtımı için 100.000 dolar harcıyor ve hatta 'hiçbir şey' yapmadığı iddiası bile kanıtlanabilir şekilde yanlıştır. İki çocuk yetiştirmenin yanı sıra, Simpson, Beauty Fiend adlı yeni bir makyaj serisini piyasaya sürdü. ve milyar dolarlık moda imparatorluğunu yönetmeye devam ediyor. Ve ne zaman Simpson birkaç hafta önce Beautycon'a katıldı bir görüşmeci, yeni ürünlerini kutlamak için (yukarıdaki 14 Temmuz tarihli fotoğrafa bakın) onun 'harika' göründüğünü söyledi.

Ancak tabloid, gerçeği söylemektense ölmek üzere olan tembel, aşırı yiyen bir yıldızın resmini çizmeyi tercih ediyor. Dergi ayrıca 2017 yılının Mayıs ayında onun kilosuna da nişan aldı, ancak bir hafta sonra şunu iddia etti: Simpson hamileydi . Geçen yıl hiç bebeği olmadı ve yukarıdaki fotoğraflara bakarak okuyucular, onun cüssesi nedeniyle ölüme yakın olmadığını kendi gözleriyle görebiliyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.