Yaptı Jessica Simpson Ablasına 'sakin ol' Ashlee Simpson yeni kitabında? Bu hafta bir gazetenin iddia ettiği şey bu, ancak tamamen yanlış kanıtlara dayanıyor. Dedikoducu Polis iddianın sahte olduğunu münhasıran teyit edebilir.



Jessica’nın yeni anısının son sürümü, Açık kitap, eski şarkıcı etrafında birçok yeni tabloid vızıltı yarattı - çoğu doğru değil. National Enquirer Jessica'nın küçük kız kardeşi Ashlee hakkındaki 'gerçek duygularını' engellediğini iddia ediyor. Magazin gazetesi, her iki kız kardeşin de 'Ashlee'nin sadece [Jessica] yüzünden ünlü olduğunu' bildiğini ve Jessica'nın ona asla teşekkür etmemesi gerçeğine kızdığını iddia eden kimliği belirsiz 'kaynaklardan' alıntı yapıyor. Muhtemelen varolmayan içeriden biri, hayranların Ashlee'nin Jessica'nın tekrar gündemdeki yerini almasını beklemesi gerektiğini ekleyerek bitiriyor: 'Önümüzdeki birkaç ay içinde ondan bir şeyler bekleyin.'



Enquirer her zamanki gibi tamamen saçma. Simpson kardeşlerin ilişkisi, magazin dergisinin tarif ettiği gibi değildir. Dedikoducu Polis Jessica adına konuşmaya yetkili olan ve hikayenin tam bir yalan olduğunu bizim için onaylayan bir sözcüye ulaştı.

Jessica'nın geçmişte kız kardeşini koruduğu doğrudur. Eski pop yıldızı anılarında, çocukken cinsel istismara uğradığını ve bir yoğun röportaj Dr.Oz Gösterisi, Ashlee'yi aynı travmayı yaşamaktan korumak için her zaman dikkatliydi. Jessica gerçekten de her zaman küçük kız kardeşine baktı, ancak Ashlee hakkında henüz açıklamadığı olumsuz “gerçek duyguları” olduğu fikri tamamen temelsiz.



Ashlee'nin Jessica'nın kuyruklarını nankör bir şekilde sürmeye devam ettiği teorisi de aynı derecede yanlış. Ashlee şov dünyasına Jessica'nın konserlerinde yedek dansçı olarak başlamıştı, ama bu yirmi yıldan daha uzun bir süre önceydi. Jessica'ya güvenmesine gerek yok - kendi hayatı var. Geçmişte Ashlee rol aldı müzikalin birden fazla prodüksiyonu Chicago Broadway ve West End'de yayınlandı ve yayınlandı kendi stüdyo albümlerinden üçü.

Şu anda Ashlee ailesine odaklanıyor gibi görünüyor. İçerir kocası Evan Ross ile dünyayı gezmek, ve iki çocuğu, Markalarla sosyal medya etkileyicisi olarak ortaklık yapmak, ve üzerinde çalışıyor Ross ile müzik yaratmak .Ashlee'nin dikkatini çekmek için Jessica’nın yardımına ihtiyacı olmadığı açık.

Simpson kardeşler, genellikle tabloid basınından uydurma dedikodulara maruz kalırlar. 2018 yılında Enquirer Yanlışlıkla iddia edilen çelişkili bir hikaye yayınladı Jessica kariyerini geliştirmek için Ashlee'yi kullanmaya çalışıyordu Ashlee’nin o sırada yayınlanan reality şovunda yer alarak, Ashlee + Evan. Bir yıl önce Star iddia etti kız kardeşler, tatilleri kan davalı ebeveynleriyle geçirmekten 'korkuyorlardı'. Dedikoducu Polis bu söylentilerin ikisini de tamamen yanlış olarak çürüttü.



Kaynaklar

  • Cooper, Mariah. 'Jessica Simpson' Korumak İstiyor 'Kardeş Ashlee Simpson'ın Kötüye Kullanımdan Korunması:' Acı Başıma Gelmek Yerine Bende ' Us Weekly, 5 Şubat 2020.

  • Dominguez, Robert. 'Broadway'e giden Ashlee Simpson-Wentz, uzun süredir devam eden' Chicago 'daki en yeni Roxie Hart olacak.' NY Daily News, 16 Kasım 2009.

  • Lippe-McGraw, Jordi. 'Ashlee Simpson Ross Hedefi Hala Kova Listesinde Açıklıyor.' Forbes, 31 Ocak 2020.

  • Ashlee Simpson Ross Instagram'da. '#Ad Sıcak sarılmaları severiz! Disney’in # Frozen2 büyüsüydü !!! Yeni # Frozen2 koleksiyonunda bizi halı üzerinde sıcak ve rahat tuttuğunuz için @ columbia1938'e teşekkürler. 22 Kasım'da sinemalarda! #EmbraceTheElements. ' 9 Kasım 2019.

  • Kaplan, Ilana. '2017'nin Geri Dönüşüne Hazırlanmaya Yardımcı Olacak 10 Ashlee Simpson Şarkısı.' Billboard, 19 Mart 2017.

  • Blistein, Jon. 'Ashlee Simpson, Evan Ross Mull Changes on Pensive New Song' Phases '. Rolling Stone, 22 Mart 2019.

  • Dedikoducu Polis Personeli. 'Jessica Simpson, Raporlara Rağmen Kardeş Ashlee Simpson’ın Reality Show'unda' Singing Comeback 'Yapmıyor.' Gossip Cop, 30 Ağustos 2018.

  • Dedikoducu Polis Personeli. 'Jessica, Ashlee Simpson' Dreading 'Aileyle Şükran Günü?' Gossip Cop, 23 Kasım 2017.

  • Lauren Auslander, Jessica Simpson Sözcüsü. 14 Şubat 2020

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.