Jessica Simpson ve Eric Johnson Bu haftanın magazin dergilerinden birinde tamamen yanlış bir habere rağmen 1 milyar dolarlık boşanma kararı alınmadı. Dedikoducu Polis sözde evlilik dramını yalnızca çürütebilir. Şarkıcının temsilcisi, bize eşlerin güçlendiğini ve bunu destekleyecek pek çok ek kanıt olduğunu söylüyor.

Göre TAMAM MI! Ancak çiftin dört yıllık evliliği, ilişkilerindeki 'Jessica'nın parti yapması ve Eric’in ilgisizliği' nedeniyle bir ipucu altında asılı kalıyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Her zaman her türlü konuda çatışıyorlar. Arkadaşlar, Jessica ve Eric'in bunu atlatamayacağından endişeleniyor. ' Prizin şüpheli kaynağı, eski NFL yıldızının karısının 'maskaralıklarından' bıktığını ve 'çocuklarına ve karısına baba olmaktan bıktığını' söyleyerek devam ediyor.Görünüşte sahte olan ihbarcı ayrıca Simpson ve Johnson'ın nadiren birlikte vakit geçirdiğini ve 'aslında çocuklar dışında pek ortak yanlarının olmadığını' iddia ediyor. Şarkıcının şüpheli kaynağına göre, şarkıcının milyar dolarlık moda imparatorluğu tehlikede olabilir ve ekliyor: 'Eric, Jessica'nın sahip olduğu her şeyin peşinden gidebilir. Bu acımasız bir velayet savaşına, malikaneleri ve Jessica'nın işi için bir savaşa dönüşebilir. '

Gazetenin çiftin evliliği konusundaki yaklaşımı isimsiz bir 'içeriden' geliyor, ancak Simpson'un sözcüsü Dedikoducu Polis o ve kocasının çok aşık olduğu kayıtlara. Birlikte vakit geçirmedikleri iddiası da kanıtlanmış bir şekilde doğru değil. Çarşamba günü, Simpson ve Johnson bir randevu gecesinde görüldü New York'ta. Simpson ve kocası da fotoğraflandı O gün erken saatlerde kol kola yürümek.

Ayrıca şarkıcı, sosyal medyada sık sık kocasını övüyor ve birlikte ve iki çocuğuyla geçirdikleri zamanı belgeliyor. Geçen ay, Simpson, Johnson'ın Instagram fotoğrafını paylaştı 'Tanrı bana bu adamla yaşamam için hayat verdi' yazısıyla birlikte çocuklarını kucaklıyordu. Sadece birkaç gün önce Simpson ve Johnson bir selfie için gülümsedi bir uçuşta. Ve Temmuz ortasında, Simpson, kocasıyla birlikte 38. yaş gününü kutladı Los Angeles'ta. Şarkıcı, yalnızca geçtiğimiz birkaç ay içinde kocasıyla, aile tatilleri ve diğer gezilerle randevu gecelerinin düzinelerce Instagram fotoğrafını paylaştı.

Sonuç : Tek bir kanıt bile olmadan, iddia edilen bir 'kaynak' TAMAM MI! Simpson ve kocasının, servetini tehlikeye atacak sert bir boşanma davası açtığını. Şarkıcının temsilcisi iddiayı reddetmekle kalmıyor, aynı zamanda sosyal medya sayfasında bunu çürütecek bir kanıt var. Simpson’ın kocasıyla birlikte kendi resim koleksiyonuna ek olarak, ikisi sık sık randevu gecelerinde ve gündüz gezilerinde mutlu görünerek fotoğrafları çekilir. Ufukta milyar dolarlık boşanmanın olmadığı açık.

Gerçekleri Paylaşın OK! Dergi


Jessica Simpson ve kocası Eric Johnson 1 milyar dolar boşanıyor. 2 Ağustos 2018 Perşembe Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/44863902-5d9d-4855-950e-4b757ae7c273

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.