Jessica Simpson 'şişman çiftliği işkencesi' hakkında kötü niyetli bir hikayeye rağmen 'acımasız bir kabusa hapsolmuş' değil. Dedikoducu Polis raporu münhasıran çürütebilir.

Göre National Enquirer Simpson, 'hayranlarını milyar dolarlık moda imparatorluğunu canlı tutmaya çaresiz' ve bunu yapmak için 'zayıflamak' zorunda. Birinin diğeriyle hiçbir ilgisi olmamalı, ancak süpermarket gazetesi yine de Simpson'ın artık 'meşakkatli, yağ yakan bir rutinle kendini kırılma noktasına ittiğini' iddia ediyor!Kanıt olarak, dedikodu dergisi Simpson'ın şişirilebilir bir denge diskine atladığı ve indiği bir videoya işaret ediyor. Oldukça yaygın bir egzersiz uygulamasıdır, ancak çıkış noktası, yıldızın 'yıpratıcı' egzersiz rejiminin ve 'aşırı zayıf olmanın' nasıl gittiğinin bir kanıtı olması için onu sansasyonelleştiriyor. Simpson'ın ağırlığının, moda çizgisinin başarısı üzerinde neden bir etkisinin olması gerektiğine gelince, sözde bir 'kaynak' acımasızca 'Şişman görünüyorsa, onun eşyalarını kaç kişinin satın alacağını düşünüyorsun? Ve hepimiz onun kilo sorunlarıyla mücadele ettiğini biliyoruz! '

Evet, Simpson çoğu insanın yaptığı gibi kilosuyla mücadele etti. Ancak, yayının okuyucuların inanmasını istediğinin aksine, aslında bunu bir değer olarak görüyor. Simpson, bu hafta sonu yayınlanan bir 'CBS Sunday Morning' röportajında, 'Her kadının dahil olduğunu hissetmesine izin vermek benim için çok önemli. Bir gömlek yaparsam, her bedenin mevcut olduğundan emin olacağım. Çünkü her bedenim var, güven bana. '

Simpson’ın değişken ağırlığı, müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlamasını sağladı. Yani bu fikir, National Enquirer işinin büyüklüğünün ağırlık taşımaması nedeniyle tehlikede olduğunu. Yayın, imparatorluğunun sözde neden 'kurtarılması' gerektiğini bile söylemiyor. Görünüşe göre tabloid sadece olumsuz bir hikaye yazmak istedi.

Kardeş çıkışı budur TAMAM MI! geçen ay çekmeyi denedi, haksız yere Simpson, mücevher koleksiyonunun yavaş satışları nedeniyle işinin 'düşüşte' olduğundan endişeliydi . Dedikoducu Polis bununla birlikte, aksesuarlar hattının, genel olarak iş olduğu gibi, aslında 'harika' olduğunu öğrendi. Aslında tam da bunun nedeni Simpson’ın markasının Pazar günü CBS’de gösterilecek kadar güçlü olması.

Ayrıca bunun ilk defa olmadığını da belirtmek gerekir. National Enquirer boyutu hakkında gerçek dışı bir hikaye kurdu. Örneğin 2012'de, derginin şu konudaki yanlış iddiasını çürütmüştük. Simpson kilo vermek için liposuction yaptırıyor . Bunca yıl sonra, yıldıza yakın bir kaynak onaylıyor Dedikoducu Polis saygın olmayan yayının onun hakkındaki haberinin hala 'doğru olmadığını'.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.