Jessica Simpson Üçüncü hamileliği sırasında 'yemeyi bırakamıyorum', yeni bir tabloid haberinin arkasındaki öncül. Ancak kilo almasıyla ilgili bazı iddialar haksız. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi düzeltebilir.

Göre Star Simpson, dört ayda 40 poundun üzerinde para kazandı ve sözde arkadaşlarına 'yemeyi bırakamıyorum' dediğini itiraf etti. Sözde 'içeriden' bir kişinin dergiye 'O perişan' ve 'eklemleri ağrıyor ve ayakları o kadar şişmiş ki her gece onları buzlamak zorunda kaldığını' söylediğini aktarıyor. 'Kendini kontrol edemiyor ... ve dışarı çıkıyor,' diye devam ediyor 'kaynak'.Tabloid, Simpson'ın 'yemek dağıtım hizmeti sayesinde sağlıklı kalmayı' planladığını iddia ediyor, ancak sözde 'içeriden', önceden paketlenmiş öğünlerden 'o zaman iki veya üçünü yiyecek' diyor. İsimsiz ve izlenemeyen ihbarcı, 'Günde en az 4.000 kalori tüketiyor' diye ekliyor. Temel olarak dergi, Simpson'ın o zamandan beri olması gerekenden neredeyse iki kat daha fazla tükettiğini iddia ediyor. hamile kadınlar yaklaşık 2.200 kalori yemelidir ikinci trimesterde ve son trimesterde yaklaşık 2.400 kalori.

Makalenin sonuna doğru, yayının 'içeriden' biri, Simpson’ın kocası Eric Johnson’ın 'her şeyi yapamayacak kadar büyük olduğu için elini ve ayağını beklemek zorunda kaldığını' söylüyor. Bu ilginç çünkü Star kapağında aşağı yukarı küfür eden aynı güvenilmez tabloid Simpson ve Johnson ayrılıyordu dört yıl önce sadece birkaç ay evli kaldıktan sonra. Aynı zamanda aynı priz Dedikoducu Polis Yanlış iddia edildiğinde geçen yıl basıldı Johnson, Simpson'ı içki içtiği için boşuyordu. .

Garip bir şekilde, onların içkisini içtiği iddiasıyla ikiye bölünmeleriyle ilgili hikaye, aynı derginin yanlış bir şekilde tutulmasından dört gün sonra geldi. Simpson üçüncü 'bebeği' güvertesine getirdi. Elbette Simpson o zamanlar hamile değildi, çok fazla içmiyordu ve boşanmanın eşiğindeydi. Anonim kaynaklara atfedilen bilgilere dayanarak, tabloid'in Simpson hakkındaki öyküleriyle iyi bir sicili olmadığını söylemek yeterli.

Öyleyse, Simpson gerçekten önerilen kurallardan çok daha fazlasını yiyor mu? Dergi tanımlanamayan ve muhtemelen uydurulmuş bir 'içeriden' birinin arkasına saklanırken, Simpson'ın temsilcisi günde 4.000 kaloriyi güldürdü. Moda kralı adına konuşan sözcüsü, Dedikoducu Polis yayının raporu 'doğru değil'. Simpson'ın, diğer hamile kadınlar gibi kilo almadığını söylemiyoruz, ancak kimseye 'yemeyi bırakamam' demediğinden emin olduk.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.