Are Jessica Biel ve Justin Timberlake buna son mu diyorsun? Üç ay önce bir tabloidde yer alan sahte bir hikaye, öyle olduğunu iddia ediyor, ancak bu doğru değil. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre Star Magazine , Biel ve Timberlake, Timberlake'in sadakatsiz olduğu iddialarının ardından 250 milyon dolarlık boşanmaya gidiyor. Kasım 2019'da Timberlake, yaklaşan filmdeki rol arkadaşı ile 'flörtöz' olarak görüldü. Palmer , Alisha Wainwright. Derginin haberine göre uygunsuz an videoya çekildi ve bildirildiğine göre Biel'i “harap” bıraktı. Biel'e yakın olduğu varsayılan bir 'kaynak', sekiz yıllık kocasından bıktığını ve gitmeye hazır olduğunu iddia ediyor. Justin ve Alisha öpüşürken yakalanmamış olsalar da önemli değil, bu hala hile yapıyor. Sözde kaynak, Jessica onu affetmeyecek 'dedi. Tahmin eden kişi 'Bu bardağı taşıran son damla' diye devam etti.Kaynak ayrıca Biel'in şarkıcıyla işini bitirmesine rağmen Timberlake'in hala evliliği yürütmeye çalıştığını iddia etti. Kaynak, 'Justin yaptığı şey için özür diliyor ve Jessica bir ömür boyu karar vermek zorunda kaldı,' diye ekledi. Kaynak ısrar etti, 'Ama onu tanıyorum ve onunla kalmayacak.'

Elbette bu hikaye tamamen uydurma. Timberlake ve Wainwright arasında meydana gelen bu olayın üzerinden beş ay geçti. Timberlake ve Biel hala çok evli. Biel, şu anda meşhur olan olaydan bu yana Timberlake'e olan sevgisini ilan eden Instagram'da defalarca yayınladı. Ocak ayında Biel kocasıyla öpüşürken çekilmiş bir resmini yayınladı 'Tanıdığım en zamansız adama mutlu yıllar. Bir şekilde yaşlanmadan büyüyorsun. Seni çok seviyoruz ”Ocak ayında. Aktris Sevgililer Günü için Timberlake'in sevimli bir resmini paylaştı 4 yaşındaki oğulları Silas'ın elinde.

Ellen Degeneres Portia de Rossi gespalten

Oyuncu, doğum günü için hayranlarına kocasının kendisini nasıl özel hissettirdiğine dair bir fikir verdi. “Doğum günümü şık bir şekilde kutlamak… ve bununla demek istediğim, pijamalarla. Justin PROMISE'e Mutlu Yıllar şarkısını söylememesini sağladım, bu yüzden doğaçlama yaptı. Üzgünüm duyamıyorsun ama hala gülüyorum. Beni gerçekten dinlediğiniz ve bir tür partimi düzenlediğiniz için teşekkür ederim harika insan. Ve hepinize doğum günü dilekleriniz için teşekkür ederim. 'Sevgiyi hissetmek', aktris yazdı .

Ve bu yeterli değilse, daha bu hafta Ellen DeGeneres çiftle konuşarak gerçekten birlikte olduklarını doğruladı. DeGeneres kendisinin bir videosunu yayınladı karantina altındayken çiftle konuşurken, 'Arkadaşım @JustinTimberlake ve karısı @JessicaBiel ile harika yakalandı.'

Bu tek zaman olmayacak Star çiftin boşanacağını tahmin etmekte yanlıştı, magazin gazetesi hala onlar hakkında yanlış iddialarda bulunuyor. Geçen ay tabloid hatalı bir şekilde Biel ve Timberlake'in boşanma avukatları ile görüştüğünü bildirdi . Dedikoducu Polis Kendi kaynağımızla kontrol ettikten sonra o hikayeyi bozdu. Bu sahte raporu bozduktan sonra Instagram gönderilerinden ikisi ortaya çıktı.

Bu da çift hakkında ilk kez yanlış çıkmamıştı. Bundan önce, Star ayrıca ikisinin ikinci bir bebek sahibi olmaları gerekip gerekmediği konusunda bölünüyorlardı . Dedikoducu Polis bu hikayeyi de çürüttü. Ne New Orleans'taki olay ne de bir bebek yüzünden ayrılmanın eşiğinde olmadılar. Haberin doğru olması için magazin gazetesine ve kaynaklarına güvenilemez.

Kaynaklar

  • Jessica Biel Instagram'da, 'Tanıdığım en zamansız erkeğin doğum günün kutlu olsun ...' 31 Ocak 2020

  • Jessica Biel Instagram'da, “Sevgililerim…” 14 Şubat 2020

  • Jessica Biel Instagram'da, 'Doğum günümü şık bir şekilde kutluyorum ...' 3 Mart 2020

  • Ellen DeGeneres Instagram'da, 'Arkadaşım @JustinTimberlake ve karısı @JessicaBiel ile harika buluşma.' 19 Mart 2020

  • Shuster, Andrew. 'Justin Timberlake ve Jessica Biel Boşanma Avukatlarıyla Buluşuyor mu?' Gossip Cop, 5 Şubat 2020

    tammy reid frau von andy reid
  • Shuster, Andrew. 'Justin Timberlake, Jessica Biel İkinci Bebek İçin Mücadele Ediyor, Ayrılmaya mı Gidiyor?' Gossip Cop, 18 Nisan 2019

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.