Dır-dir Jessica Biel yasaklayıcı Justin Timberlake geceleri dışarı çıkmaktan Anna Kendrick yeni animasyon filmlerini tanıtırken Troller Dünya Turu ? Yeni bir tabloid hikayesinin dayanak noktası budur. Dedikoducu Polis çürütebilir.Yaygın olarak bildirildiği gibi, Timberlake'in el ele tutuştuğu görüldü. Palmer başrol oyuncusu Alisha Wainwright geçen Kasım ayında New Orleans'ta bir gece boyunca. Şarkıcı, aksine söylentilere rağmen karısını aldatmadı, ancak uygunsuz davrandığı ve çok fazla içtiği için özür diledi. Göre Yaşam tarzı , Biel şimdi diğer kadın yıldızlarla ne kadar zaman geçirdiğine gelince kocasını 'çok kısa bir tasma üzerinde' tutuyor.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, Biel'in promosyon turları sırasında Kendrick ile 'onu geç çıkmasını veya parti yapmasını istemediğini' ve hatta ona sokağa çıkma yasağı verdiğini söylüyor. Sözde kaynak, 'Jessica, Justin'in en iyi davranışını sergilemesini beklediğini açıkça belirtti' dedi ve Timberlake, Kendrick ile herhangi bir şekilde flört ederse, 'evliliği sonsuza dek biterdi' dedi.

Magazin hikayesi tam bir kurgudur. Yeni başlayanlar için, eşler geçen yılki tartışmanın ardından iyi bir yerdeydiler. Palmer ortak yıldız. Gibi saygın satış noktaları Bu gece eğlence son zamanlarda bunu bildirdi Timberlake ve Biel'in 'yeniden bağlanması zaman aldı' olaydan sonra ve 'aralarına girmesine' izin vermediler. Güvenilir ünlü haber kaynağı, 'Çift her şeyi geride bıraktı ve yoluna devam etti' dedi.Sadece birkaç gün önce Timberlake ve Biel gülümsedi New York'ta oğulları ile bir gezintiye çıkarken kollarını birbirlerine sarmışlar. Bu ayın başlarında Sevgililer Günü'nde, Biel, oğullarını taşıyan Timberlake'in bir fotoğrafını paylaştı , başlık ile birlikte, 'Sevgililerim… Sizi [aya] seviyorum.' Ve Timberlake’in doğum günü şerefi Oyuncu geçen ay ikilinin fotoğraflarının bir montajını paylaştı ve şöyle yazdı: “Tanıdığım en zamansız adama mutlu yıllar. Bir şekilde yaşlanmadan büyümüşsün. Seni çok seviyoruz.'

Yine de Dedikoducu Polis çifte yakın bir kaynağı kontrol etti, bize hikayenin saçma olduğunu söyledi. Biel, filminin tanıtımını yaparken kocasına bir 'sokağa çıkma yasağı' vermedi, ne de Kendrick ile sosyalleşmesini yasakladı. Ayrıca belirtmek gerekir ki, başka bir kadının kocasının yanında kendisine güvenilemeyeceğini ileri sürmek Kendrick için oldukça aşağılayıcıdır.

O esnada, Yaşam tarzı sahte hikayelerini takip edemez. Sadece birkaç hafta önce, tabloid yanlış bir şekilde iddia etti Biel, başarısız evlilik danışmanlığından sonra Timberlake'den boşanıyordu . Bu son makale, oyuncunun kocasından ayrıldığından bahsetmiyor. Günler önce, derginin kardeş yayını, Star , bunu yanlış olarak bildirdi Timberlake ve Biel boşanma avukatları ile görüşüyorlardı . Dedikoducu Polis bu iki hikayeyi de çürüttü ve bu sonuncusu artık doğru değil.Kaynaklar

  • Gawley, Paige. Kaynak, 'Justin Timberlake ve Jessica Biel' Çok İyi Bir Yerde 'diyor.' Entertainment Tonight, 23 Ocak 2020.

  • McGrath, Rachel. 'Justin Timberlake ve Jessica Biel, oyuncunun el tutma skandalını atlattıktan sonra NYC'de oğlu Silas ile rahat bir Pazar yürüyüşünün tadını çıkarıyor.' The Daily Mail, 23 Şubat 2020.

  • Jessica Biel Instagram'da: “Sevgililerim…” 14 Şubat 2020.

  • Jessica Biel Instagram'da: “Tanıdığım en zamansız adama mutlu yıllar…” 31 Ocak 2020.

  • Broman, Laura. 'Justin Timberlake, Jessica Biel Evlilik Danışmanlığı Başarısız Olduktan Sonra Boşanıyor mu?' Gossip Cop, 8 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Justin Timberlake ve Jessica Biel Boşanma Avukatlarıyla Buluşuyor mu?' Gossip Cop, 5 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.