Sahip olmak Jessica Alba ve koca Cash Warren Evliliklerinde yaşanan gerilimler nedeniyle evliliklerinde zor bir dönem mi yaşadı? Bir tabloid, çiftin karantina sırasında birlikte geçirdiği fazladan zaman sayesinde Alba ve Warren'ın evliliğinin istikrarını sorgular. Dedikoducu Polis söylentilere baktı ve farklı bir sonuç buldu.

Jessica Alba'nın Evlilik Sorunları?

Sitesinden yeni bir makale Yaşam tarzı iddia etti Dürüst Şirket kurucusu Jessica Alba ve kocası, California’nın koronavirüs kilitlenmesi sırasında çok fazla kargaşa yaşıyordu. Her ne kadar ikisi Instagram'da 'mükemmel bir çiftmiş gibi davranmaya' çalışsa da kaynaklar çıkışa şunları söyledi: 'Gerçek şu ki, evliliklerinin hepsi güller ve gökkuşakları değil. Ne münasebet. Birbirlerinin boğazına vuruyorlar. 'https://www.instagram.com/p/CAZT4_jFH10/

Kaliforniya ölümcül COVID-19 salgınına tepki olarak kapanmaya başladığından beri ikisi çocuklarıyla birlikte tecrit ediliyor ve sözde 'içeriden' ispiyoncu, 've bunun bedelini alıyor,' diye ekleyerek, 'Kafayı sıyırıyorlar. Büyük zaman.' Sorunun bir kısmı, Warren'ın 'kendi işini yapmaya' ve arkadaşlarıyla dışarı çıkmaya alışkın olması.

Kilitlenme onun sosyal bir hayatı olmasını engelliyor ve bunu Jessica'dan çıkarıyor.

Kaynak, Warren'ın 'ortalıkta bulunmanın her zaman kolay olmadığını' iddia etti ve kaynak ekliyor: 'Nakit inatçı, zor ve kıskanç olabilir ve eğer yolunu bulamazsa, herkes bunu bilir.' Bahşişçi, Alba'nın bir arama veya test yapması durumunda Warren'ın 'kiminle konuştuğunu bilmek isteyeceğini iddia etti. Onu deli ediyor! '

Bir noktada Jessica aniden evi terk etti ve yere ihtiyacı olduğu için çocukları aldı. Sonradan barıştılar ama sabrı zayıfladı.

Bir Şans Var mı Alba, Warren 'Çekilmeyecek'?

Sonunda, bulvar gazetesi eşlerin tecrit deneyimini 'kaba' olarak nitelendirdi. İçeriden birinin de benzer şekilde korkunç bir tahmini vardı. 'Çocuklar için bunu bir arada tutmaya çalışıyor olsalar da, sonsuza kadar çatlakları kağıtlayamazlar. Evlilik sorunları daha da kötüye giderse, üstesinden gelmeme şansı var. ' Dedikoducu Polis bu parçada pek çok kusur buldum, bu da şok edici değil çünkü bu rapor çoğu zaman çürütülmüş olanlardan geldi. Yaşam tarzı .

https://www.instagram.com/p/CEF7YXkF_Fd/

Cash Warren ve Jessica Alba 12 yıldır evli ve tüm kanıtlar çok mutlu bir evliliği paylaştıklarına işaret ediyor. Ve Alba'nın Instagram fotoğraflarından alınan fotoğraflara göre, aile evden çıkıyor ve Alba ile epey seyahat ediyor. bazen kendi başına gidiyor kendi işini yapmak için. Bu çıkışın devam etmesi gereken tek kanıt, ailesiyle bağlantısı en iyi ihtimalle şüpheli olan çok şüpheli 'kaynağı' nın sözleridir.

İkisi Hala Mutlu Evli

Magazin dergileri yıllardır Jessica Alba ve Cash Warren’ın evliliğinin ölümünü tahmin ediyor, bu makale tamamen düzmece hikayelerden oluşan uzun bir listenin sonuncusuydu. National Enquirer, bir kardeş yayın L&S , bir zamanlar bunu bildirdi Ben Affleck, Alba'yı Warren'dan çalmaya çalışıyordu. . Bu iddia tamamen gülünçtü, Dedikoducu Polis belirlenen. Çift hakkında o kadar çok yanlış iddia yapıldı ki, sonunda biz onları bir makale olarak derledim kendilerine ait. Gerçek şu ki, Alba ve Warren birbirlerine çok aşık ve açık bir şekilde evli hayatlarından son derece keyif alıyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.