Dır-dir Jessica Alba Evliliği Cash Warren dağılan? Bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve tamamen yanlış buldu.

Kadınlar Günü bu hafta aktrisin nikah yüzüğü olmadan görüldüğünü iddia eden bir hikaye yayınladı. Gazete gazetesi, Alba ve yapımcı kocasının kısmen Alba'nın ağır iş yükü nedeniyle 'her şey' için kavga ettiğini söyleyen çiftin 'arkadaşlarından' alıntı yapıyor. Sözde arkadaşlar, Alba'nın 'aileyi bir arada tutması' için Warren'a 'tamamen bağımlı' olduğunu ve boşanmanın 'onu her yönden ezeceğini' ekliyorlar. Böyle arkadaşlarla, meraklı paparazzilere kimin ihtiyacı var?Dedikoducu Polis bu iddialar için kesinlikle hiçbir gerçek bulmuyor. Magazin gazetesi Alba'nın 'mahzun' görünen ve market alışverişi yaparken yüzük takmadığı bir fotoğrafını gösterse de, bu tek başına hiçbir şey ifade etmiyor. Bu, tamamen zararsız bir fotoğrafa çok fazla benzeyen tabloid okumasının klasik bir örneğidir. Sadece market alışverişine gidiyor - nasıl görünmesi gerekiyor? Mest olmus? Ayrıca oyuncu o zamandan beri yüzüğüyle görülüyor. Dün geceki Oscar töreninde, Alba kırmızı halıda alyansıyla fotoğraflandı ve daha da önemlisi kocası hemen yanındaydı.

Var olmadığından oldukça emin olduğumuz bu şüpheli 'arkadaşların' tanıklığı dışında - Kadınlar Günü Alba ve Warren’ın evliliğinin dertte olduğu iddiasını destekleyecek hiçbir kanıtı yok. Geçen ay, Alba kocasını doğum gününde onurlandırdı iki ve üç çocuklarının tatlı bir Instagram slayt gösterisi ile. 'Anıları aşkım yapmak inanılmaz derecede eğlenceliydi,' diye yorumladı. 'Her zamanki gibi seksisin - 40'ların şimdiye kadarki en iyi on yılın olacak!'

Dedikoducu Polis Alba'nın ebeveyn olarak başarısız olduğuna dair yapılan aşağılayıcı önerileri de çürütmek istiyor. Gazeteci, 'çökmekte olan aile hayatıyla' mücadele ettiğini, 'aileyi bir arada tutması' için Warren'a 'bağımlı' olduğunu ve boşanmanın 'her şeyi, hatta çocuklarının velayetini' riske attığını iddia ediyor. Alba çocuklarını sosyal medyada sürekli kutluyor, ve geçen ay bir en küçük oğlu Hayes için büyük bir doğum günü partisi. Derginin kişisel hayatının nasıl olduğu hakkında hiçbir fikri yok ve ebeveyn olarak nasıl davrandığını yargılama yetkisi yok.

Alba ve Warren 12 yıldır evliler, ancak bunun tabloid dünyasının kendileriyle ilgili boşanma fantezileri uydurmasını engelleyeceğini düşünmeyin. Hayes'in 2018'de doğumundan hemen sonra, National Enquirer Alba'nın aldığını iddia etti 'yıldızın evliliğini kurtarmak' için üçüncü çocuğuna hamile, Bu tabloid de 'hasta' olduğunu iddia etti. 2019 yılında Enquirer tamamen rastgele bir iddiada bulundu yeni bekar Ben Affleck, Alba'ya hamle yapıyordu . Dedikoducu Polis her iki söylentiyi de yanlış olarak çürüttü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.