Jessica Alba şimdi bir erkek bebeğin gururlu annesi. Bir süpermarket gazetesi, yeni doğanın son doğumunu oyuncu ve kocası hakkında yanlış bir şekilde tekrar iddia etmek için kullanıyor Cash Warren sadece evliliklerini kurtarmak için başka bir çocuğu oldu. Dedikoducu Polis bu yanlış iddiayı ikinci kez bozabilir.

Was ist mit Josh Turner passiert?

Temmuz ayında üçüncü çocuğuna hamile olduğunu açıklamasının ardından, National Enquirer sanık Warren'la evliliğini kurtarmak için sadece başka bir bebek sahibi olmak . Dedikoducu Polis Dedikodu dergisinin daha önce evlilik sorunları yaşadıklarını iddia etmelerine rağmen neden ayrılmadığını açıklama girişimi gibi görünen yanlış hikayeyi o sırada bozdu. Şimdi yaklaşık altı ay sonra, Alba, yılbaşı gecesi doğum yaptı ve çıkış, bunu daha önce çürütülmüş iddialarını geri dönüştürmek için bir bahane olarak kullanıyor.Web sitesinde bir başlık, 'The Inside Story! Jessica Alba, Evliliği Kurtarmak İçin Bebeği Gemiye Attı. ' Yayın, Hayes adlı küçük çocuğu 'yıldızın evliliğini kurtarmaya hazırlanan mucize bebek' olarak kabul ediyor. Ancak tabloid, 'hamileliğin gerçekten de onun dokuz yıllık evliliğini kurtarmak için bir teklif olduğu' iddiasını destekleyecek yeni bir kanıta sahip değil. Sözde 'içeriden' birinin söylediği gibi, 'Jessica ve Cash zor bir dönemden geçiyordu ve yavrularına bir tane daha küçük bir tane eklemenin onları bir araya getirebileceğini düşündüler.'

Başka bir alıntıda, bebeğin 'son zamanlardaki tüm hatalarını düzelten sihirli çare olabileceği' iddia edildi. Ancak düzeltilmesi gereken 'yanlışlar' yoktu. Bu, derginin kardeş yayını da dahil olmak üzere dedikodu medyasının dayattığı kurgusal bir anlatıydı. Star . Her ikisi de çiftin evliliğinin dağılmakta olduğu konusunda ısrar etti ve bunun doğru olmadığı kanıtlandığında, National Enquirer Alba'nın hamilelik haberlerini, ilişkisini düzeltmek için kasıtlı olarak tasarlanmış bir gelişme olarak çevirerek hasar kontrolü yapmaya çalıştı.

Ve şimdi doğum yaptığına göre, priz, yarım yıl önce servis ettiği aynı kötü yemeği satarak yeni gelişinden faydalanmaya çalışıyor. Ancak Temmuz ayında yanlış bilgilendirilmişti ve Ocak ayında hala yanlış bilgi olarak karşımıza çıkıyor. Alba ve Warren'ın üçüncü çocukları yoktu. evliliklerini kurtarmak için . Ailelerini büyütmek istedikleri için bir bebekleri daha oldu. Yanlış bir şekilde aksini iddia etmeye çalıştığı için magazin dergisine yazıklar olsun.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Ellen und Portia noch zusammen