Dır-dir Jerry Seinfeld sahip olmak Roseanne Barr 'Arabalardaki Komedyenler Kahve Alıyor' programına konuk olarak mı? Bu, bir yıl önceki bir hikayenin öncülüydü. O zaman, Dedikoducu Polis yanlış olduğunu söyledi ve şimdi 12 ay sonra iddianın yüzde 100 yanlış olduğu daha da açık.

Geçen yıl, Radar Çevrimiçi Seinfeld, Roseanne'nin kariyerini iyileştirmek ve eski bir Afrikalı-Amerikalı yardımcısı hakkındaki tartışmalı tweet'ini Başkan Obama'ya açıklamasına izin vermek için Netflix şovuna konuk olacaktı. Web sitesinin tamamen isimsiz, izlenemeyen ve muhtemelen uydurma bir kaynağa dayanan raporu Seinfeld, Mayıs 2018'de ABC programından Twitter'da Obama danışmanı Valerie Jarrett hakkında ırkçı bir mesaj için kovulduktan sonra Roseanne'ın 'savunmasına' geldi. . Ancak gerçek şu ki, komedyene hiçbir zaman sözlü veya başka bir destek sunmadı. Seinfeld, bir röportajda sadece tek bir tweet ile kariyerini mahvettiğine nasıl inanamadığını belirtti.Prizin tüm hikayesi sözde 'içeriden' birine bağlıyken, Dedikoducu Polis Seinfeld ve Roseanne sözcüleriyle görüştü. Onun adına konuşma yetkisine sahip olan Seinfeld’in temsilcisi, blog raporunun yanlış olduğu konusunda bize güvence verdi. Roseanne’nin sözcüsü de benzer şekilde kayda geçerek makalenin temelsiz olduğunu söyledi.

Tam 365 gün sonra, onun Netflix serisinde görünmediği ve Seinfeld’in yeni 'Comedians In Cars Getting Coffee' sezonunda konuklar 19 Temmuz'da başlaması planlanıyor. Bu yıl röportaj yapılanlar arasında Ricky Gervais, “SNL” yıldızı Melissa Villasenor, Jamie Foxx, Seth Rogen, Martin Short ve Eddie Murphy yer alıyor. Ek olarak, Roseanne’nin Twitter hesabına bakıldığında Seinfeld’in programına konuk olduğu hakkında hiçbir şey söylenmiyor.

RadarOnline’ın komedi oyuncusundaki geçmiş performansının ne kadar sivilceli olduğuna işaret ediyor. Jarrett ile ilgili tweetinden kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis Yanlış iddia edildiğinde aynı çıkışı bozdu Roseanne, Kabala'yı eski rol arkadaşlarına zorluyordu. Ve adını taşıyan gösteriden kovulduktan sonra, blog gerçeğe aykırı bir şekilde Roseanne, 'The Conners' yan ürünü ile rekabet etmek için yeni bir TV sitcomunda başrol oynayacaktı.

Bu sahte raporda, web sitesi, bir ağın rakip dizi için 'zaten [Roseanne] çok kalın bir sözleşme' sunduğunu paylaşan bir 'içeriden' biri olduğu konusunda ısrar etti. Doğal olarak bu da bir yalandı. Ve bu, ana nedeni ortaya çıkarır Dedikoducu Polis genellikle önceki yıla ait makaleleri yeniden inceler.

Bazı kuruluşlar anonim ve belki de uydurma kaynaklardan doğrulanamayan alıntılar yayınlarken, biz gerçek kanıtlarla hikayeleri şeffaf bir şekilde çürütürüz. Değişmez bir şekilde, zaman aynı zamanda neyin gerçek neyin kurgu olduğunu da kanıtlar. Bu durumda, Dedikoducu Polis not alınmış Roseanne, geri dönüş yapmasına yardım etmesi için Seinfeld'e yalvarmıyordu ve elbette, ilk iddiayı yapan site inkar edilemez bir şekilde yanlıştı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.