Bir tabloid iddiaları Jeremy Renner buluşmak istiyor Yenilmezler ortak yıldız Scarlett Johansson . Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

'Jeremy, ScarJo İçin Sıcak!' son sayısında bir başlık okur TAMAM MI! Ekteki makale, yedi yıl birlikte Marvel filmleri çektikten sonra Renner'ın rol arkadaşı için duygular geliştirdiğini söylüyor. 'Kaynak' denen bir dergi 'Jeremy'nin Scarlett'e aşık olduğu herkes için aşikar' diyor. 'Birbirlerini güldürüyorlar ve çok yakınlar - her şey hakkında konuşabileceklerini düşünüyorlar.'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Johansson'un rol arkadaşının “ona aşık olduğunun” farkında olduğunu, ancak “onu potansiyel bir aşk ilgisinden çok bir kardeş olarak gördüğünü” söyleyerek devam ediyor. Aktris ayrıca iki yıldır 'Saturday Night Live' yıldızı Colin Jost ile çıkıyor ve 'kaynak' dan 'Jeremy içeri girip başka bir ilişkiden bir kızı çalmaya çalışan bir tip değil, ama o deli. Onun hakkında. Yolun aşağısında bir yerlerde aralarındaki işlerin yoluna girebileceğini umuyor. '

Derginin hikayesi basitçe doğru değil. Dedikoducu Polis Duruma yakın olan, kayıtta konuşamayan bir kaynakla görüştü, ancak çıkış raporunun uydurma olduğunu bize temin etti. Renner ve Johansson'un yakın arkadaşlar olduğu söylendi, ancak aktör romantik olarak rol arkadaşı için can atmıyor. Tabloid’in karşılıksız aşk hikayesi bir kurgu eseridir.

Kate und William Baby News Zwillinge

Kayda değer, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Kardeş satış noktası, Star , Mart ayında yanlış bir şekilde iddia ettiği için Renner, Lady Gaga ile romantizm geliştiriyordu , ancak şarkıcı onunla Bradley Cooper arasında kalmıştı. Bu son makale, bu sahte senaryodan veya oyuncunun şarkıcıyla var olmayan kaçışından bahsetmiyor.

Bu aynı zamanda, Johansson'un ekran dışı bir oyuncuyla olan ilişkisini çevreleyen sahte bir hikayeyi çürütmek zorunda kaldığımız ilk sefer olmayacaktı. Yenilmezler ortak yıldız. Geçen ay, Dedikoducu Polis aktrisin onunla takılmaktan bıktığını iddia ettiği için dergiyi bozdu Yenilmezler: Oyun Sonu ortak yıldızlar, özellikle Robert Downey Jr. , Paul Rudd ve Chris Hemsworth. Gerçekte, Johansson rol arkadaşlarıyla yakın bir bağı paylaşıyor ve onlarla filmi tanıtırken bir patlama yaşadı.

ist Kelly Ripa Show abgesagt

Daha fazla kanıt için TAMAM MI! aktrisin kişisel hayatına dair bir kavrayışa sahip değil, Aralık 2018 tarihli bir makaleden başkasına bakmayın Johansson ve Jost Şükran Günü'nde nişanlanmıştı. . Zamanın kanıtladığı gibi, hiçbir nişan gerçekleşmedi. 2017 yılında, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için dergiye seslendi Johansson, şef Bobby Flay ile çıkıyordu. . Renner'ın oyuncuya eziyet etmesini içeren bu son makale daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.