Alex Rodriguez tüm zamanların evinde yönetilen sıralamalarda dördüncü sırada yer alan üç kez MVP. Profesyonel bir sporcu olarak inanılmaz bir başarı elde etmesine rağmen, magazin dergileri ona öyle davranıyor o şişman ve tembel . Rodriguez, bir dünya dizisi kazandığı zamanki gibi görünmeyebilir, ancak Jennifer Lopez Instagram, onun iyi durumda .

Lopez'in hala Rodriguez'le ilgilendiğine dair bu bariz kanıtlara rağmen, magazin dergilerinin ağırlığının ilişkilerini mahvettiğini iddia etmek gibi kötü bir alışkanlığı var. İşte bazı hikayeler Dedikoducu Polis eski Mariner'in kilosuna ve yaşam tarzına saldıran araştırdı.

Wer ist Kim Basinger verheiratet mit jetzt

Lopez 'Tükendi'

Göre National Enquirer , Lopez “ Yunan tanrısı tarafından iğrenç serseri döndü. ' Çiftin aşk hayatı, 'erkek göğüsleri ve aşk kolları' yüzünden 'şu anda acı çekiyordu'. Lopez, kim güzellik rejimiyle tanınır , Rodriguez’in ağırlığının işlerini olumsuz etkileyeceğini hissetti. Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozdu çünkü bu sadece aşağılayıcı, şişman bir utanç parçası. Zambaklar yıldız Rodriguez'i seviyor ve biri küvette de dahil olmak üzere her zaman fotoğraflarını paylaşıyor. Lopez'e yakın bir kaynak hikayeye güldü.

Rodriguez’in Ağırlığından Fazla Öfke

Bu hikayeden birkaç ay sonra, Küre 'sıkı ve güçlü' hakkında çok benzer bir hikaye bildirdi Lopez sinirleniyor 'blubbery' nişanlısında. Sözde içeriden biri, 'J. Lo, aylar önce Alex'e sarkmaya ve topaklanmaya başladığını söyledi, ancak ekmek sepetine dalmaya devam etti. ' Rodriguez 'kontrolden çıkmıştı, turtalar, cipsler ve tatlılarla ziyafet çekiyordu ve sahip oldukları her evde tam donanımlı bir spor salonu olmasına rağmen nadiren spor yapıyordu.' Bir kere daha, Dedikoducu Polis 'blubbery' nin yarı zamanlı modeli tarif etmek için hiç de doğru bir sıfat olmadığına işaret etti ve önceki hikayeden bu yana hiçbir şeyin değişmediğini belirtti.

Gwen Stefani Dumps Blake Shelton

Lopez Dumping 'Doughy' Rodriguez

Enquirer Geçen hafta Lopez'in 'sıkıcı A-Rod'u ağır-ho verdiğini' iddia ettiğinde yine iş başındaydı! 'Dinamik diva' Rodriguez'i boşaltmak 'Alex ve kendisinin bir şeyler alabileceği bir duvara çarptı.' Sözde bir kaynak, 'Aşktan tam olarak düşmediler, ancak bu ilişki için roket yakıtı olan ortak projeleri ve hedefleri tükendi' dedi. Rodriguez, Lopez gibi birçok farklı projede yer aldı ve son zamanlarda otellere yatırım yaptı. COVID-19 nedeniyle düğünlerini ertelediler, ancak ikisi, kaç proje sürdüğüne bakılmaksızın hala birbirlerine bağlılar.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

'İskelet' Angelina Jolie 'Korkunç' Kilo Verdikten Sonra Çocuk Kıyafetleri mi Giyiyor?

Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas Evliliği 'Zor Bir Yıl' ın Ardından 'Yeni Bir Başlangıç' mı Yapıyor?

Garth Brooks & Trisha Yearwood Ehe

Mark Harmon’un ‘Hermit’ Davranışı Yabancılaştıran ‘NCIS’ Oyuncuları?

Wendy Williams 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı