Bir tabloid raporlar Jennifer Lopez nişanlısını talep ediyor, Alex Rodriguez , bir meslek edin. Dedikoducu Polis çift ​​hakkındaki son söylentileri inceledi ve işte ortaya çıkardıklarımız.Jennifer Lopez Bıktı mı?

'J.Lo Sipariş Veriyor A. Rod: Dışarı Çık ve Bir İş Bul!' tarafından yazılan yeni bir makaledeki başlığı okur National Enquirer . Tabloid, Jennifer Lopez'in şov dünyasında en çok çalışan kişi olduğunu ve bu yüzden Alex Rodriguez'den aynı iş ahlakını beklediğini belirtiyor. Derginin içinden biri şöyle diyor: 'Jennifer, Alex'in evden çıkıp bir iş bulmasını istiyor.' Kaynak şöyle devam ediyor: 'Adil olmak gerekirse, Alex her gün birçok farklı projede çalışıyor, ancak beyzbol oynamanın yerini alacak yeni büyük tutkuyu hiçbir zaman gerçekten bulamadı.'Oradan, bahşişçi Lopez'in kendisini meşgul etmek için 'müziği ve oyunculuğu' olduğunu ve bu nedenle Rodriguez'i New York Mets'i almaya 'zorladığını' ekledi. Makale, hikayeyi şunu belirterek sonuçlandırıyor: nişanlı çift artık Mets'in peşinde değil, ancak bir MLB takımı satın alan ilk azınlık çifti olma hayalini gerçekleştirmek için hala çok çalışıyorlar ve pes etmiyorlar.

Alex Rodriguez, Magazinlerin Söylediklerine Rağmen Tembel Bir Serseri Değil

Magazin dergisinin neyi anlattığına dair hiçbir fikri yok. Dergi, Rodriguez'i iş ahlakı olmayan tembel bir tembel olarak tasvir etmeye çalışır. Yine de eski beyzbol oyuncusu ESPN spor ağına katıldı 2018'de Sunday Night Baseball analisti olarak, halen elinde tuttuğu bir iş. Rodriguez'in iş bulmasına gerek yok, spor yayıncılığında en çok beğenilen işlerden birine sahip. Bunlara ek olarak, Lopez ve Rodriguez hala Mets'i satın almayı umuyorlar. , kağıdın ifade ettiğine rağmen.Basitçe söylemek gerekirse, makale hiç mantıklı değil. Gazete geçmişte Lopez ve Rodriguez hakkında çok güvenilmez olduğu için bu şaşırtıcı değil. Birkaç hafta önce Enquirer bildirildi Jennifer Lopez, Alex Rodriguez’in harcama alışkanlıkları yüzünden üzgündü . Gazete, Rodriguez’in lüks hayatı yaşama tutkusunun 'onun ve nişanlısı Lopez’in Mets’i satın alma planlarını bozabileceğini' iddia etti. Dedikoducu Polis bu saçma iddiayı destekleyecek herhangi bir kanıt bulamadı.

Geçen Ağustos, gazete iddia etti Lopez ve Rodriguez evlenemeyecek kadar 'meşguldü' . Yine de, çiftin nişanlarından önce çok zorlu kariyerleri vardı ve şimdi, ikisinin henüz evlenmemiş olmasının tek nedeni şuydu: koronavirüs nedeniyle . Dedikoducu Polis Bu sahte masal ortaya çıktığında bozuldu ve bugün de gerçek olmaya devam ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.