Dır-dir Jennifer Lopez ile bebek sahibi olmayı planlamak Alex Rodriguez sahte bir tabloid raporunun iddia ettiği gibi? Hayır, hikayenin doğruluğu yok. Dedikoducu Polis çürütebilir.'J. 50 Yaşında Konuşan Bebek! ' başlığı tuhaf bir makalede haykırıyor National Enquirer bu hafta. Haber, Temmuz ayında 50 yaşına giren Lopez'in nişanlısı Rodriguez ile bebek sahibi olmak istediğini arkadaşlarına söylediği iddiasını cüretkar bir şekilde öne sürüyor. Hikaye, sözde bir kaynağın 'Jen daha fazla çocuk sahibi olmak istiyor, bu yüzden başka bir çocuğa sahip olmaktan söz ettiler. 50 yaşında olmasına rağmen insanlara biyolojik olarak 31 yaşında olduğunu söylüyor! Ve 44 yaşında, Alex yine baba olacak kadar genç. ' Şarkıcı, yoğun antrenmanlarını ve biyolojik saatini geri döndürmek için katı diyetini öne sürdüğü iddia ediliyor.Şüpheli kaynağa göre Lopez, 'Meryl Streep'in kariyeri 40 yaşından sonra başladı' diyerek başbakanlığa girdiğine inanıyor ve Tina Turner ve Cher'den 'geç olgunlaşanlar' olarak bahsediyor. Sözde kaynak ekliyor: 'Yaşlandıkça, daha önce hiç olmadığı şekilde çiçek açtılar.' 40 yaşından sonra profesyonel başarı elde eden kadınların 50 yaşında bir çocuk sahibi olmakla ne ilgisi olduğu belli değil, ancak bu magazin dergisinin yaptığı vahşi iddia. Ayrıca, 40 yaşından sonra başarılı olan tüm bu kadınların 40 yaşından önce de çılgınca başarılı olduklarını, ancak yine de, neden önemli olan herhangi birinin, magazin dergisi tarafından çözülmemiş bir gizem olduğunu belirtmekte fayda var.

Gerçek şu ki, magazin dergileri sık sık iddia etti Lopez hamile veya hamile kalmayı planlıyor ve her seferinde hikaye çürütüldü. Bu son rapor sadece aynı saçmalıktan daha fazlası. Her iki süperstarın da önceki evliliklerinden çocukları olsa da, bu hikayenin iddia ettiği gibi daha fazlasını planlamıyorlar. Dedikoducu Polis Hikayenin sahte olduğunu doğrulayan Lopez'e yakın olan kendi güvenilir kaynağımızla görüştük.The Enquirer eski beyzbol yıldızı ve “Jenny From The Block” şarkıcısını anlatmaya gelince utanç verici bir geçmişe sahip. Geçen ay, iddiaya göre Lopez, Rodriguez'e düğününün bedelini ödeyemeyecek kadar ucuzdu. . Bu hikaye aynı zamanda şüpheli bir kaynağın şu iddiasını aktardı: “Jennifer bir çeşit anlaşma arıyor. O düğünü ödemesinin hiçbir yolu yok ve hayatının en büyük basın günlerinden birini işine yardımcı olmak için kullanmadan boşa harcama şansı daha da az. ' Dedikoducu Polis çiftin henüz düğün planlama sürecinde olmadığına dair bir yığın kanıtı öne sürerek hikayeyi bozdu. Lopez’in Super Bowl’daki yaklaşımı da dahil olmak üzere hala çok yoğun programlarla uğraşıyorlar.

Bununla birlikte, hakkındaki söylentilerin hiçbirinde gerçek yoktur. Lopez, Rodriguez ile evliliğini erteliyor , çeşitli magazin dergilerinde aksini iddia eden çok sayıda habere rağmen. The Enquirer bu sahte dedikodularla önde ve merkezde olmuştur. Gerçek şu ki, ikisi de çılgınca meşguller ve henüz bir düğün planlamak için zamanları olmadı. 50 yaşındaki bir bebeği içeren bu son açıya gelince, bu fikir sadece uydurma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.