Yapar Jennifer Lopez Tur sırasında en iyi şekilde görünmesini sağlamak için stilisti, eğitmeni, makyaj sanatçısı ve diğer uzmanlara günde 15.000 dolardan fazla harcıyor mu? Magazin dergilerinden birinin hikayesi bu. Dedikoducu Polis bunun doğru olmadığını öğrendi.

Göre Yaşam tarzı Lopez, 'diva taleplerini' karşılamak için bir servet veriyor. Bu sözde manikürcüsünü evden uzaktayken 1.500 dolara ülke çapında uçurmayı da içeriyor. Bir 'ihbarcı' dergiye 'Sadece birkaç saatliğine' diyor, 'ama güvendiği tek kişi o.'Yayın, Lopez'in yeni bir tura çıktığı her seferinde sözde maliyetlerin daha da arttığını söylüyor. İddiaya göre içeriden biri, 'Bir makyaj sanatçısına günde 5 bin dolar harcıyor, kuaförüne 5 bin dolar daha ve bir başka 5 bin dolar da eğitmene gidiyor,' diyor. 'Artı, tam zamanlı bir masaj terapisti var!'

Was ist mit White Jake von der State Farm passiert?

Dedikoducu Polis Lopez’in kampındaki bir kaynağa ulaştı ve bize hikayenin yanlış olduğunu garanti etti. Magazin dergisinin makalesi de biraz saçma ve belirsizdir. Önemli bir konu, derginin 'içeriden' birinin bir şekilde Lopez'in çalışanlarının her bir üyesine tam olarak ne kadar ödeme yaptığını bildiği, ancak bu personelin hiçbirinin adını bilmediği fikridir. Makalenin bunu yapmaktan kaçınmasının basit bir nedeni var: İnsanlardan isimlerinden bahsetmiyorsa, iddiaları doğrulamak biraz daha zordur.

Örneğin, Lopez'in şu anki manikürcüsüne tırnaklarıyla nasıl güvendiğini tartışırken, tabloid büyük olasılıkla ünlü manikürcü Tom Bachik'e atıfta bulunuyor. Şarkıcıyla en büyük bağlantılarından biri, Lopez’in Alex Rodriguez ile nişan fotoğrafındaki tırnakları . Ancak, şarkıcının kuaförü ve stilisti gibi, Los Angeles'ta da ilgilenmesini gerektiren çok sayıda başka ünlü müşterisi var. Ülke çapında uçmak için her şeyi bırakıp Lopez’in tırnakları üzerinde 'birkaç saat' çalışmasına inanmak mantıksız.

Bunlara ek olarak, Yaşam tarzı Görünüşe göre şarkıcının mali işlerine bir tür takıntı var. Dedikoducu Polis hakkında çirkin bir hikaye yüzünden Mayıs ayında Lopez, düğününün özel fotoğrafları için büyük miktarlarda para talep ediyor Rodriguez ile. Nisan ayında, tabloid yine Dolandırıcılar iddia ederek pahalı bir diva olarak yıldız Lopez 'en pahalı düğünü' planlıyordu 50.000 dolarlık bir düğün pastası ve 'özel Versace elbisesi' dahil. Şarkıcı büyük olasılıkla iyi maaşlı çalışanlardan oluşan bir ekibe sahip olsa da, yayının konuya bakış açısı aşırı ve yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.