Jennifer Lopez Guadalupe'nin annesi aslında seviyor Alex Rodriguez , kızının erkek arkadaşından nefret ettiğini iddia eden bir rapora rağmen. Bir yıl önce bugün, Radar Çevrimiçi Lopez’in annesinin eski beyzbol oyuncusunu nasıl hor gördüğüne dair gerçek olmayan bir hikaye sattı. Fakat Dedikoducu Polis O zamanlar iddianın yanlış olduğunu ortaya çıkardı ve zaman, web sitesinin ne kadar yanlış olduğunu daha da kanıtladı.

18 Eylül 2017'de çıkış, Lopez'e 'yeni bir adam bul' u önerdi çünkü annesi Guadalupe, Rodriguez'den 'nefret ediyor' ve 'güdülerine' güvenmiyordu. Blog, “Lupe'nin Marc'a [Anthony] bayıldığını” ve kızının eski kocasıyla “tekrar bir araya geleceğini” umduğunu belirtti. Şüpheli bir kaynak, Lopez'in annesi emekli Yankees yıldızıyla her etkileşime girdiğinde, 'Marc'a mum tutmadığını' düşünerek oradan ayrıldığını söyledi.Sitenin iddialarıyla ilgili sorunlar arasında, Dedikoducu Polis 12 ay önce, Guadalupe'nin Lopez ve Rodriguez ile birkaç kez fotoğrafının çekildiği ve onlardan her zaman mutlu göründüğü belirtildi. Filme de çekilen bu güzel anlardan ilki, Lopez annesini Rodriguez ile tanıştırdı New York'ta dolaşırken. Ve blogun temel dışı makalesi yayınlanmadan kısa bir süre önce, Lopez ve Guadalupe bir Mets-Dodgers maçında görüldü Rodriguez'in Fox Sports için spikerler standında olduğu Shea Stadyumu'nda. Ek olarak, uzun süredir ortak bir arkadaş Dedikoducu Polis ve Lopez bize haberin anlatısının 'doğru olmadığı' konusunda güvence verdi.

Tam 365 gün sonra, Rodriguez ve Lopez şarkıcı-aktrisin annesinin tam desteğiyle hala güçleniyor. Elbette, RadarOnline ünlü çiftle ilgili hikayeler söz konusu olduğunda özellikle doğru olmadı. Örneğin, altı ay önce site Yanlış spekülasyona göre Rodriguez, Lopez ile nişanlandı çünkü bir gece dışarıdayken yüzük takıyordu.

Daha da önemlisi, web sitesinde Guadalupe'nin kızının erkek arkadaşından nefret ettiğini iddia etmesinden hemen sonra, Lopez, Rodriguez ve annesi de dahil olmak üzere karma aileleri Şükran Günü'nü birlikte geçirdiler. Hamptons'da. Sadece bir ay sonra, Lopez, Instagram'da bir fotoğraf yayınladı klanının ve Rodriguez'in Miami'de Noel'i kutlaması. Aslında, bir ay önce Rodriguez, 'Bugün' gösterisine ev sahipliği yapıyordu , Lopez ve annesini yanına alarak Hoda Kotb, Kathie Lee Gifford ve izleyicileri şaşırttı.

Açıkça, büyük tatilleri veya boş zamanlarını birlikte geçirmeye devam etmeyecek Rodriguez'in annesi ondan nefret ederse . Ve yukarıda da belirtildiği gibi, bir Lopez içeriden biri bize tabloid'in önermesinin yanlış olduğunu söyledi. Bir yıl önce bu doğru değildi ve bugün daha da kanıtlanabilir şekilde yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.