Oldu Jennifer Lopez bir buluşma sırasında hayranlarından birine gerçekten kaba davranıyor mu? Bu, bu haftanın magazin dergilerinden birinde yer alan sahte hikaye. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

'J. Lo, Hayranları Sevmek İçin Bir Saniyeye Sahip! ' son sayısında bir başlık okur National Enquirer . Ekteki makale sözde bir kaynağın şu sözlerinden alıntı yapıyor: 'Jennifer'ın en büyük hayranlarından biriyle tanışması ve deneyimi videoya çekmesi için düzenlemeler yapıldı. Bunun gibi olaylar genellikle harika geçer, ancak Jen içeri girdi ve 'Burası [küfür] soğuk. Kelimenin tam anlamıyla beş dakikam var! 'İddia edilen kişi, buluşma ve selamlama sırasında Lopez'in asistanlarından birinin 'bir kronometre çıkarıp geri sayımı başlattığını' söylüyor. Şüpheli kaynak ekliyor, 'Sorunları daha da kötüleştirmek için Jennifer,' Gerçek bir hayran mısın yoksa sahte mi? 'Diye sordu.

Derginin sahte makalesi iddia edilen olay hakkında çok az ayrıntı veriyor. Çıkış, tam olarak ne zaman ve nerede gerçekleştiğini veya şarkıcının neden ilk başta bir buluşma ve selamlaşmayı çekmeye karar verdiğini belirtme zahmetine girmiyor. Bunu belirtmeye değer Lopez’in O benim partim tur Haziran ayında başlıyor, bu yüzden bir tür hayran buluşması planlayacak olsaydı, muhtemelen bunu konserlerinden birinin ardından yapardı. Şarkıcı şu anda yaklaşmakta olan filmini çekmekle meşgul Dolandırıcılar .

Derginin raporu belirsiz ve mantıksız olmasına rağmen, Dedikoducu Polis Hala Lopez'e yakın bir kaynakla görüştü, bize makalede anlatılan olayın hiç yaşanmadığını anlattı. Maalesef, magazin gazetesinin uydurma hikayesine şaşırmadık. The Enquirer şarkıcının Alex Rodriguez ile ilişkisi üzerine kurgu yayınlamak için çok zaman harcadı.

Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için çıkışı bozdu Lopez, hile iddiaları yüzünden Rodriguez'i terk ediyordu Playboy modeli Zoe Gregory tarafından ona karşı yapılmış, bir tabloid'e eski beyzbol yıldızının onu mesajın üzerine teklif ettiğini söyledi. Gregory, asılsız iddialarını desteklemek için herhangi bir kanıt sunmadı ve Lopez'in bunlarla hiç ilgilenmediğinden emin olduk. Zamanın kanıtladığı gibi, şarkıcı ve nişanlısı hala çok birlikte.

Ekim ayında, Dedikoducu Polis Yanlış haber yapmak için yayını çağırdı Rodriguez, Lopez tarafından 'kapana kısılmış' hissetti ve başka kadınlarla çıkmak istedi. Eski Yankee'nin sadece birkaç ay sonra evlenme teklif ettiği düşünüldüğünde, anlatıda hiçbir gerçek olmadığı ortadaydı. Aynı şey, Lopez'in buluşma ve selamlaşma sırasında bir hayranına kaba davrandığı bu son hikaye için de geçerli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.