Dır-dir Jennifer Lopez çocuk sahibi olmanın eşiğinde Alex Rodriguez ? 2020'de bir tabloid, efsanevi şarkıcının “mucize bebek” dediği şeye hamile olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis ilk araştırmamızı takip ediyor.Sürpriz!

Neredeyse ürkütücü ayrıntıyla, KB Geçen Mayıs ayında Jennifer Lopez'in, yakında üvey kızı olacak Alex Rodriguez’in kızı Ella için bir doğum günü partisinde karnına dokunduğunu gördükten sonra beklediğini iddia etti. İçeriden biri dergiye şunları söyledi: “Jen, hayatının en iyi formunda ve sağlığında olmasına rağmen hamile kalamayacak kadar yaşlı olduğunu düşünüyordu. Artı Alex, yüzücülerinin atletken yıllarca steroid kullandıktan sonra artık yüzmediğini düşündü. Ama nasıl göründüğüne bakarsak, tabiri caizse içlerinden biri meyilliyi geçip yakalayıcıya ulaşmış olabilir. 'Gazetenin içeriden biri, hamileliği 'çok mutlu bir kaza' olarak nitelendirerek, 'Karma ailelerinden çok memnundular, ancak asla kendi çocuklarına sahip olmayacaklarını düşündüğü için üzgün olduğunu kabul etmek zorunda kaldı.' Birkaç kez öğürdükten sonra, Dedikoducu Polis hikayenin derinliklerine indi, onu çürütebileceğimize ikna olduk.

Diğer Kaynaklar Hikayeyi Reddetti

Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan çifte yakın, kendi güvenilir kaynağımıza ulaştı, ancak bize hikayenin sahte olduğunu kesin bir şekilde anlattı. O zamanlar, tabloid'in tek kanıtı, Lopez'in 'karnına sevgiyle dokunması' na dair belirsiz bir göndermenin yanı sıra, isimsiz bir içeriden birinin sözüydü. Adsız bir içeriden birine güvendiğimizi kabul etmemiz gerekse de, kaynağımızın gerçeği bildiğinden emindik.Bakın, dokuz ay sonra ve kimin daha iyi kaynağa sahip olduğu çok açık. Jennifer Lopez doğum yapmadı ve bunun son dokuz ayda olmasını beklersiniz, değil mi? Görünüşe göre tabloid ya yanlış bilgilendirilmiş bir kaynağa çok güveniyordu ya da hikayeyi tamamen uydurdu. Dedikoducu Polis ikincisi üzerine bahis oynamaktır, ancak yayın her ne şekilde olursa olsun tamamen yanlış olduğu için her iki şekilde de önemli değildir.

Şaşırtıcı Olmayan Bir Şekilde Tabloid Yanlıştı

KB Bu hikayeyi yayınladıktan kısa bir süre sonra iflas etti ve yıllar boyunca yayınladığı tüm sahte hikayelerin bu hikayesinin, devenin sırtını kıran samanlık olması pek olası olmasa da, bunun bir faydası olamazdı. Ne yazık ki, aynı medya holdingine ait olan kardeş yayını Woman's Day, sayfalarında sahte hikayeler yaymaya devam etti.

Sadece birkaç hafta önce Kadınlar Günü iddia edilen Lopez’in Rodriguez ile ilişkisi sorunluydu son zamanlarda dolandırıcılık ve zimmete para geçirme iddiaları. Bebek hikayesi gibi bu hikaye de sahteydi. Alex Rodriguez'in eski kayınbiraderi tarafından açılan bir davanın ortasında olduğu doğru olsa da, her zamanki kadar yakın kaldıkları ve bir gün dünya bu salgın ortaya çıktığında, evlenecek.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Sydney Brooke Simpson Kimdir? O.J. Hakkında Her Şey Simpson’ın kızı

Lili Reinhart Cheeky Pantsless Fotoğraflarında Gösteri

Rapor: Oprah Winfrey Arka Bahçe Düğünde Stedman Graham Evlenecek

Rapor: Kylie Jenner İkinci Çocuğuna Hamile Oldu

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?