Jennifer Lopez kendisi hakkında yanlış hikayeler yayınlama geçmişi olan bir tabloid'e göre hamile ve Alex Rodriguez . Son iddiası, çiftin birlikte bir çocuk beklediği yönündedir. Dedikoducu Polis ancak bunu çürütebilir.

Bu son raporun ayrıntılarına girmeden önce, ondan önce ne olduğunu akılda tutmak önemlidir. Geçen Eylül, TAMAM MI! duyuruldu Lopez ve Rodriguez 'lüks bir düğün' planlıyorlardı Hamptons'da 'gelecek yılın başlarında veya gelecek yaz' düzenlenecek. Sonra Dedikoducu Polis bu iddiaları çürüttü, dergi Ekim ayında yeni bir hikaye sundu Lopez ve Rodriguez yılbaşı gecesi Miami'de bir düğün yapacaklardı. . Sonra, biz bunu çürütdükten sonra, çıkış Lopez, Rodriguez ile ilişkisine ara vermek istedi Kasım'da.Yıldızların hiçbir zaman düğümü bağlamadığını söylemek yeterli, ama onlar hâlâ bir çift ve ayrılmamışlar. Diğer bir deyişle yayın, bugüne kadar yaptığı raporlamada tamamen yanlıştır. Ve şimdi tabloid, okuyucuların Lopez ve Rodriguez'in bebek sahibi olduğuna dair iç görüsü olduğuna inanmasını istiyor. Dergi yeni sayısında 'Söylentilere göre mini bir J. Rod yolda olabilir' diyor. Piyasanın halihazırda sahip olduğu güvenilirlik sorunlarının yanı sıra, “söylenti var” ifadesinin kullanılması, hamileliğin ilk elden bilgisi veya teyidi olmadığını gösterir.

Yine de yayın, şarkıcı ve sporcunun 'harmanlanmış ailelerine bir bebek eklemekten bahsettiklerini' iddia ediyor ve Lopez’in 'alışılmadık şekilde bol gardırobunun pek çok kaşını kaldırdığı' iddia ediliyor. Tabloid, özellikle 11 Mayıs'ta kazaklı bir oyuncunun kıyafetlerinin ve çantasının 'karnını gizlediğini' iddia eden bir fotoğrafına işaret ediyor. Sözde 'kaynak' denen bir kişinin de 'Jennifer hiçbir zaman doğal yoldan hamile kalmaya karşı çıkmadı, ancak [neredeyse 49] yaşında olacağından emin değildi. Olursa, ayın üstesinden gelirler. '

Warum hat Celine Dion abgenommen?

Sözde muhbiri ekliyor, 'Uzun süredir bu işin içindeler.' Yine de dergi, hiç gerçekleşmemiş düğünlerden ya da çiftin ara verdiğinden bahsetmiyor. Ve Lopez'in 'alışılmadık şekilde bol bir gardırop' giydiği için hamile olabileceği iddiası kanıtlanabilir şekilde yanlıştır. İki haftadan daha kısa bir süre önce bikini üstü giydi ve midesini açıkta bıraktı. Rodriguez'in Instagram'da paylaştığı bir video . Ve sadece iki gün önce Günlük posta bunu işaret etti Lopez, New York'ta yürürken spor sutyeni giyerek 'gergin karnını' gösterdi. .

Bu son fotoğraflar açıkça bebeğin yumruğunun olmadığını gösteriyor ve bu çok saçma TAMAM MI! yaklaşık iki ay öncesine ait bir fotoğrafı aksini iddia etmek için kullanmaya çalışıyor. Dedikoducu Polis Ayrıca Lopez kontağımızdan biriyle de görüştük, kendisi ve Rodriguez'in beklediğinin 'olası olmadığını' arka planda bize anlattı. Lopez daha fazla çocuk sahibi olma arzusunu dile getirdi geçmişte, dolayısıyla bir gün ailesini genişletmek söz konusu değil. Ancak hayranlar, kötü geçmiş performansı ve kusurlu hikayeleriyle bu tabloid'in haberi vermesini beklememeli.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.