Dır-dir Jennifer Lopez hamile ve ikiz bekleyenler Alex Rodriguez ? Bu, yeni bir kapak hikayesinin dayanak noktasıdır, ancak Lopez'in yaklaşık bir yıl önce hamile olduğunu da yanlış bir şekilde iddia eden bir tabloidden geliyor. Şimdi tıpkı o zamanki gibi Dedikoducu Polis aslında beklemediği söylendi.

Ancak yeni baskısına göre Yaşam tarzı , Lopez ve Rodriguez 'yeni bir veya iki kişiyi karşılamaya hazırlanıyor.' Dedikodu dergisi, çiftin “bebek sahibi olmaya çalıştığını ve içeriden bazı kişiler onun çoktan hamile olabileceğine inanıyor - ikizlerle! - 48 yaşında. ' Lopez'in halihazırda eski kocası Marc Anthony ile ikizleri olmasına atıfta bulunulduğunda, sözde bir 'kaynak', 'Yeniden ikiz olsaydı şaşırtıcı olmazdı.' 'İçeriden' biri de şunu iddia ediyor: 'İkizler, özellikle Alex için gerçekleşen bir rüya olurdu. Şu anda daha fazla çocuk istiyor. 'Çıkış, Lopez'in beklediği 'açıklayıcı işaretler' olduğunu, çünkü sözde 'buz küplerini ve portakallı sodayı son kez hamileyken de arzuladığı' iddia ediliyor. Şarkıcının tekrar anne olmaya hazır olduğuna dair başka bir kanıt olarak, yayın, Lopez ve Rodriguez'in 4 Nisan'da Los Angeles'taki Century City Medical Plaza'da görüldüğünü iddia ediyor. Tabii ki, bir doktorun muayenehanesine gitmek için hamile kalmaya gerek yok. İnsanlar o tesise sadece bekledikleri zaman gitmezler. Century City Medical Plaza web sitesinde belirtildiği gibi laboratuar testleri ve MRI'lardan rehabilitasyon ve farmasötik ihtiyaçlara kadar burada sağlanan bir dizi hizmet var.

Bu hikayede de bariz bir yalan var gibi görünüyor. Yukarıda bahsedilen 'kaynak', oyuncunun hamile olduğunu, çünkü 'son birkaç hafta içinde son dakikada iki Las Vegas şovunu iptal ettiğini, ki bu ondan çok farklı bir şekilde' olduğunu öne sürüyor. Ancak böyle bir iptalin kanıtı yok. Lopez, Ekim ayındaki toplu çekimlerden sonra en son Las Vegas'taki gösterileri erteledi . Konser serisine planlandığı gibi Şubat ve Mart aylarında devam etti ve Lopez aynı gece bir performans bile yaptı sözde tıbbi binada görüldü. Ek tarihler sadece bu gece için değil, aynı zamanda Eylül ayı sonuna kadar planlanıyor.

Şovlardan herhangi birinin zamanlamasının değiştirilmesine ilişkin hiçbir şey açıklanmadı ve son birkaç hafta içinde iki şovun 'iptal edildiği' iddiasını destekleyen hiçbir kanıt yok. Lopez'in Instagram'da gösterdiği gibi profesyonel yükümlülüklerini normal bir şekilde yerine getiriyor gibi görünüyor. Dahası, bu yanlış bir şekilde iddia edilen aynı tabloid Lopez, 2017 yılının Mayıs ayında bir erkek çocuğa hamileydi. , yaklaşık bir yıl önce. Tıpkı bu yeni kapak (yukarıda) gibi, o da sözde bir 'mucize bebek' i lanse etti.

Göstermek için yeterli zaman geçti Dedikoducu Polis bu yeni makalede özellikle bahsedilmeyen bu iddiayı çürütmekte haklıydı. Şimdi Dedikoducu Polis arka planda, politika gereği kayıtlarda konuşmayı reddeden bir Lopez sırdaşı tarafından hala hamile olmadığı söylendi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.