Dır-dir Jennifer Lopez intikam almak Tom Cruise Oscar adaylığında gol şansını engellediğine inandığı için mi? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin saçma hikayesi bu. Dedikoducu Polis çürütebilir.Göre KB Lopez kısa süre önce, Cruise'un filmdeki rolüyle Akademi Ödülü adaylığı almasını engellemek için yürüttüğü 'gizli bir kampanya' yı ortaya çıkardı. Dolandırıcılar . Aktrisin sözde bir 'arkadaşı', 'Her ne yaptıysa, işe yaradı,' diyor ve bu 'kampanyanın' neyi gerektirebileceğini açıklamıyor. 'Yılın en büyük küçümseyişiydi - mantıklı gelmiyordu. Ama şimdi nedenini biliyoruz. Söylentiler şehrin her yerinde Tom'un arkasında olduğu ve Jen'in kesinlikle kızdırdığı. 'Oradan, sözde kaynak, Cruise ortaya çıktığında Lopez'in Oscar öncesi CAA partisinden “fırtına estiğini” söylüyor. Şüpheli habercisi, 'Geldiğinde herkes onu görmezden gelmeye başladı' diyor. Şarkıcının partiden 'fırtına çıkardığına' dair sıfır gösterge yok. Yine de şüpheli içeriden ekliyor: 'Onu kabul etmeyecekti ve ayrıca Katie Holmes'la düğününde yaptığı o tuhaf sahneden sonra onunla karşılaşmak istemedi.'

Lopez ile yakın arkadaşı olan eski bilim bilimci Leah Remini kitabında iddia etti Baş belası Scientology yetkilileri, şarkıcıyı Cruise'un düğününe davet etmesini istedi, böylece onu din için işe alabileceklerdi. KB Lopez’in katılmayı reddetmesinin kendisiyle arasında 'büyük bir sürtüşmeye' neden olduğunu söylüyor. İmkansız görev star. Görünüşte sahte olan kaynak, 'Jen gerçekten de bu çılgın tarikatla daha az ilgilenemezdi, ancak parasıyla ve kariyeriyle uğraşmaya başladığında küpeleri çıkarma zamanıdır' diye ekliyor.Sözde bahşişçi şöyle devam ediyor: 'Tom'un Süper silah yeniden yap, böylece ona yol atmak için biraz toprak toplamaya başlayacak. Leah ile güzel zamanlanmış bir ortak röportaj sadece bir bilet olabilir - tek yapması gereken geçmişi araştırmak ve düğünden bahsetmek. '

Tabloid’in komplo teorisi tamamen uydurma. Yukarıda belirtildiği gibi, tabloid öncülünü herhangi bir hassas ayrıntıyla yedekleyemez. Cruise, her Oscar seçmenini evlerinde ziyaret edip Lopez'i aday göstermemeleri için onlara yalvardı mı? Bir şekilde Oscar oy pusulalarını bulup sabote etti mi? Derginin bir açıklama yapmaya çalışmamasının nedeni, mantıklı bir açıklama olmamasıdır.

Dedikoducu Polis Hikayeyi Lopez’in kampında uydurduğunu doğrulayan bir kişi tarafından yayınladı. Geçen ay çeşitli Akademi üyeleri, New York Post neden Lopez'i aday göstermediler. Bir üye dedi Dolandırıcılar Bir başkası, 'Oyuncular Jennifer Lopez'i bir oyuncudan çok bir fenomen olarak görme eğiliminde.' Dedi.New York Times ayrıca bazılarını kıran bir makale yayınladı. Lopez'in Oscar'a aday gösterilmemesinin nedenleri . Gazete, Lopez'in bir aktristten çok bir ünlü olarak görüldüğünü söyleyerek benzer bir açıklama yaptı. Dolandırıcılar geçen yılın bazı prestijli filmleri kadar seçmen tarafından izlenmedi. Doğru ya da yanlış, Lopez’in Oscar'ı küçümsemesi için Cruise'un onu alaşağı etmek için gizli bir kampanya başlatmasından daha iyi açıklamalar var.

Aralık ayında, Dedikoducu Polis bozuldu Küre hakkında benzer bir hikaye yayınlamak için Mariah Carey ve Nicki Minaj, Lopez'i Önlemek İçin İşbirliği Yapıyor Oscar kazanmaktan. Önümüzdeki ay, Yaşam tarzı yanlış rapor etti Lopez, Oscar'ın küçümsemesinin ardından Hollywood'u bırakıyordu . Magazin dergileri bu konuyu kurgu yaratmak için besliyorlar. Cruise ile ilgili bu son açı, şimdiye kadarki en akıl almaz bakış açısı olabilir.

Kaynaklar

  • Lewak, Doree. 'Akademi üyeleri, Lopez, Sandler ve Murphy'nin Oscar'lardan neden küçümsendiğini acımasızca anlatıyor.' The New York Post, 18 Ocak 2020.

  • Buchanan, Kyle. 'Oscar'lar, Jennifer Lopez'i' Dolandırıcılar 'da Neden Görmezden Geldi?' The New York Times, 13 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Mariah Carey, Nicki Minaj, Jennifer Lopez'in Oscar Kazanmasını Önlemek İçin Takım mı Kuruyor?' Gossip Cop, 24 Aralık 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Lopez, Oscar Snub yüzünden Hollywood'dan ayrılıyor mu?' Dedikoducu Polis, 22 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.