Bir tabloid iddiaları Jennifer Lopez evlenmekle ilgili ikinci bir düşünceye sahip olmak Alex Rodriguez aleyhindeki aldatma iddialarının ardından. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Doğrusu yok.

Çiftin Mart ayında nişanlandıklarını açıklamasından kısa bir süre sonra, Rodriguez’in eski MLB rakibi Jose Canseco, eski Yankee'yi eski karısı Jessica Canseco ile ilişki yaşamakla suçladı. Jessica iddiaları 'yanlış suçlamalar' olarak görmezden geldi ve Rodriguez'i birkaç yıldır görmediğini açıkladı. Bu arada Lopez'e yakın bir kaynak Dedikoducu Polis Rodriguez'le çekişmeli bir geçmişi olan Canseco'nun asılsız iddialarına hiç aldırış etmiyordu.Playboy modeli Zoe Gregory bundan kısa bir süre sonra İngiliz tabloidine Güneş Rodriguez, Lopez'e evlenme teklif etmesinden önceki haftalarda kirli mesajlarını göndermişti. Model, iddiasını desteklemek için sıfır kanıt sağladı, ancak eski MLB yıldızının ona teklifte bulunduğunu ve 'yaramaz videolar' istediğini iddia etti. Dedikoducu Polis Lopez içerisinden biri tarafından temelsiz iddialarla ilgilenmediğini bir kez daha söyledi.

Bu doğrulanmamış hile söylentilerinin ortaya çıkmasından bu yana, Lopez ve Rodriguez PDA göstermeye, röportajlarda birbirlerinden fışkırarak ve sosyal medyada birlikte fotoğraflar paylaşmaya devam ettiler. Yeni nişanlanan çiftin ilişkisi güçleniyor, ancak bu, National Enquirer yanlış bir şekilde bildirmekten 'koridordan geçemezler.'

İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, Lopez'in nişanlısına yönelik son iddialardan endişe duyduğunu ve bunun sonucunda 'gerçekten ayaklarını sürüklediğini' söyledi. Sözde kaynak ekliyor: 'Ben Affleck ile evlilik fiyaskosunu tekrar etmek istemiyor! Sunağa giderse Jennifer için dördüncü düğün olacak. Soğuk ayaklarının ısınmaya ihtiyacı var! '

Ancak sadece iki gün önce, Lopez ve Rodriguez bir öpücüğü paylaşırken görüldü New York'ta bir gezi sırasında. Bu haftanın başlarında, Lopez nişanlısının Instagram fotoğrafını paylaştı ve iki çocuğu arabalarının arka koltuğunda şakalaşıyor. Şarkıcı resmin altına 'Seni seviyorum ... #familia' yazdı. Bunlar, şarkıcı ve eski MLB yıldızının dünyaya olan sevgisini nasıl sergilediğinin en yeni örnekleri.

Açık olmasına rağmen mutlu çift arasında hiçbir sorun yok. Dedikoducu Polis Hala Lopez'e yakın bir kaynakla görüşerek Enquirer En son makalesi. Bize bunun tamamen saçma olduğu söyleniyor. Yanlış iddia için sadece iki hafta önce magazin dergisini basmıştık. Lopez, rastgele aldatma iddiaları nedeniyle Rodriguez'i 'terk ediyordu' ona karşı. Öncül o zamanlar doğru değildi ve şimdi artık doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.