Dır-dir Jennifer Lopez 50 yaşında bir mucize bebek mi bekliyorsunuz? Bir tabloid gazetesinde yayınlanan yeni bir makale, oyuncunun nişanlısı bir bebeği olduğunu iddia ediyor. Alex Rodriguez . Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.pax thien jolie-pitt instagram

Göre KB Jennifer Lopez, mevcut kilitlenmeden önce spor salonundan çıkarken görüldü ve biraz göbeği ortaya çıkaran bir üst giyiyordu. Aktris, Alex Rodriguez’in kızı Ella’nın doğum günü partisinde yine sevgiyle karnına dokunduğunu gördü. Sözde kaynaklar, bunun şarkıcının nişanlısıyla bir bebek beklediği anlamına geldiğini iddia ediyor. Jen, hayatının en iyi şekli ve sağlığı olmasına rağmen hamile kalamayacak kadar yaşlı olduğunu varsaydı. Artı Alex, yüzücülerinin, atletken yıllarca steroid kullandıktan sonra artık yüzmediğini düşündü. Ama nasıl göründüğüne bakılırsa, içlerinden biri meyilliyi geçerek yakalayıcıya ulaşmış olabilir ”diyor sözde içeriden biri.Çıkış, şarkıcının 'meşakkatli' sini kestiğini iddia ediyor egzersiz rejimi çünkü ona en yakın olanlar onun sözde yumruğunu fark etti. İçeriden biri olduğu iddia edilen sözde şöyle devam ediyor: 'Aynı zamanda, tamamen yeşil meyve suyuyla dolu bir kadehe de kalıcı olarak bağlı, bu yüzden kız arkadaşı günlük demir kaynağını alıyor'. Yayın ayrıca, şarkıcının gerçekten bekliyorsa, çiftin ailelerine yeni katılanlar hakkında 'ayın üstünde' olacağını iddia ediyor.

Şüpheli içeriden biri, 'Karma ailelerinden çok memnundular, ancak asla kendi çocuklarına sahip olmayacaklarını düşündüğü için üzgün olduğunu kabul etmek zorunda kaldı' diyor. Hikaye, Jennifer Lopez'in yaşına rağmen 'hamile kalmasının' ve Alex Rodriguez’in geçmiş steroid kullanımının onlar için 'çok mutlu bir kaza' olacağını belirterek sona erer. Çıkışın iddia ettiğine rağmen Lopez hamile değil. Dedikoducu Polis çifte yakın olan ve hikayenin doğru olmadığını onaylayan bir kaynakla görüştü.Ek olarak, bu ilk sefer olmayacak KB Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez hakkında yanlış hikayeler uydurdu. Geçen yıl, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için gazeteyi bastı Lopez ve Rodriguez, Porto Riko'dan bir bebek evlat ediniyorlardı. . Bundan önce, sahte dergi, yanlış bir şekilde, şarkıcı Rodriguez'i Ben Affleck için terk ediyordu . Mayıs 2018'de, KB maruz kaldı Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia etmek için Jennifer Lopez ve Rodriguez, 4 Temmuz'da evleniyorlardı. . Sahte tabloid, temelsiz hikayeleriyle her yerde var olma geçmişine sahip ve bu sefer de farklı değil.

Meghan Markle erster Ehemann National Enquirer

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.