Dır-dir Jennifer Lopez vermek Alex Rodriguez bir teklif ültimatomu? Dedikoducu Polis rekoru düzeltmeye yardımcı olabilir. Lopez kendisi evlenmek için acele etmediğini ve erkek arkadaşına nişan için baskı yapmadığını söyledi.

Fakat Yaşam tarzı son sayısında 'J.Lo A-Rod Bir Ültimatom Veriyor!' Makalede Lopez'in 'geçenlerde eski basketbol yıldızına evlenme teklif etmesini ... veya çantalarını toplamasını söylediği' iddia ediliyor. Sözde 'kaynak' denen bir kişinin 'Alex her zaman olacağını söylüyor ama Jennifer beklemekten yoruluyor' dediği aktarılıyor.Magazin gazetesi, çiftin birlikte birden fazla 'romantik kaçamağa' gittiğini, ancak Lopez'in sanki tatiller tekliflere bağlıymış gibi 'asla bir rock ile geri dönmediğini' belirtiyor. 'Her seferinde 'Tamam, bu gece o gece' diye düşündü. Ve sonra hiçbir şey,' izlenemez ihbarcı iddia ediyor. Bu sözde muhbir devam ediyor, 'Bir ültimatom tam olarak romantik değildir, ancak işleri hızlandırmalıdır.'

Bu tartışmalar birkaç nedenden ötürü dikkate değerdir. Başlangıç ​​olarak, derginin yıldızların tatillerinden nişan almadan döndüklerini kabul etmesi ilginç çünkü bu hafta kardeş çıkışı, Temasta , iddia edilen Lopez ve Rodriguez bir düğün planlamakla meşguller. Bu ayın başlarında İtalya'ya yaptıkları seyahatte ona evlilik teklif ettikten sonra. Açık olmak gerekirse, aynı şirket tarafından yürütülen ve birbirine zıt hikâyeler sunan iki yayın var: Biri Rodriguez'in Capri'de önerdiğini ve çiftin nişanlandığını iddia ediyor, diğeri teklif olmadığını iddia ediyor ve şimdi Lopez ona bir ültimatom veriyor.

Bu anlatılar şaka değil. Aslında, bu hikaye geçmiş hikayelerle şakalaşmıyor bile. Yaşam tarzı . Geçen yıl, tabloid ısrar etti Rodriguez ve Lopez evleniyordu . Geçtiğimiz Nisan ayında, dergi Lopez ikizlere hamileydi . Bu yeni parça, önceki düğün planlarına veya hamileliğe ne olduğunu açıklamıyor. Çıkış da iddia etmeye çalıştı Lopez, Rodriguez'e evlenme teklif etmesi için baskı yapıyordu. Mayıs ayında, ancak bu versiyonda, benzer şekilde adlandırılmamış 'kaynak' 'J. Lo, A-Rod'a ültimatom ya da başka bir şey vermedi, ama ona koridorda yürümeye hazır olduğunu bildiriyor. '

O zaman belirttiğimiz gibi, Lopez kendisi aslında nişan söylentilerini kapattı , bir röportajda 'Şu anda iyiyiz. Hiçbir şeye acele etmeye çalışmıyorum, bunu daha önce yaptım, boşuna. ' Ondan önce bile Lopez, bir nişanın yakın olduğu yönündeki spekülasyonları reddetti ya da biri için bastırdığını, 'Kimseye hiçbir şey için baskı yapmaktan hoşlanmadığımı' açıklıyordu.

Ve haziran ayında Lopez, kendisinin ve Rodriguez'in vakit geçireceğini söyledi. ve 'işleri kendi hızımızda yapmayı' planlıyoruz. Ancak magazin dergileri, şarkıcının kayıtta söylediklerine doğrudan aykırı olan bunun gibi sahte hikayelerle çifti aceleye getirmeye devam ediyor. Yıldızlar açıkça kendi zaman çizelgelerine göre yaşıyorlar, dedikodu medyasının kendileri için belirlediği hayali değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.