Jennifer Lopez düğün planlarını ertelemiyor Alex Rodriguez , şarkıcının korktuğunu iddia eden yanlış bir tabloid raporuna rağmen. Hikayede gerçek yok. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Son sayısında bir makale Yaşam tarzı Lopez'in 'evlilik öncesi tedirginliklerle ilgili kötü bir durumla karşılaştığını' söylüyor, bu da çiftin yaklaşan evlilikleri için henüz bir tarih belirlememesinin nedenidir. Gazeteci sözde 'içeriden' birinden alıntı yaparak, 'Her gelin adayının şüpheleri vardır, ancak J. Lo ile daha kötüdür. Bu onun dördüncü düğünü olacak ve işe yaramazsa aşağılayıcı olacak. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Lopez'in 'en büyük korkusu, karı koca ilan edilir edilmez her şeyin değişeceğidir', bu yüzden 'hem kendisinin hem de A-Rod'un aynı sayfada olduğundan emin olması gerektiğini' söylüyor. ilmek at. Tabloid ayrıca Lopez’in koridordan geçme korkusunun kendisiyle Rodriguez arasında 'gerilime neden olduğunu' iddia ediyor. Görünüşte sahte olan kaynak, 'Ölümsüz aşkından emin olmak istiyor, çünkü ona kendisininkini veriyor' diye ekliyor.

Dedikoducu Polis Hikayenin uydurma olduğunu bize garanti eden ortak bir arkadaşımız ve Lopez ile görüştük. Rodriguez’in sosyal medya hesaplarına hızlı bir bakış, Lopez’in ne kadar sevdiği hakkında bilmeniz gereken tek şey. Eski Yankee, bu hafta Güney Fransa'yı gezmek de dahil olmak üzere, ikisinin birlikte romantik bir şeyler yaptığını gösteren bir fotoğrafını yayınlamadan nadiren birkaç günden fazla zaman geçiyor.

Lopez ve Rodriguez Mart 2019'da nişanlandılar ve gelecek yıl bir düğün planlıyorlar. Bu, nişanlı kalmak için son derece makul bir süre ve daha önce evlenmemelerinin nedeninin düğün öncesi gerginliklerle hiçbir ilgisi yok. Rodriguez, Ekim ayına kadar beyzbol spikerliği görevlerini sürdürürken Lopez konser turu ve film projeleri çekerken, her iki yıldız da yoğun yıllar geçiriyor.

Mayıs ayında bir röportajda Bu gece eğlence , Lopez düğünün zamanlamasından bahsetti 'Acelesi yok. Bunu gerçekten sonsuza dek sürecek bir şey olarak görüyoruz ve sadece zamanımızı alıp doğru şekilde yapacağız. ' Şarkıcı, ilk etapta yakın olmayan bir düğünü ertelemedi.

Mayıs ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı yanlış bildirmek için Lopez ve Rodriguez bir yaz düğünü planlıyorlardı. . Bundan bir ay önce dergi, hakkında farklı bir hikaye uydurdu. Lopez ve Rodriguez 'şimdiye kadarki en pahalı düğünü' yapıyor Bahamalar'da. Şimdi Eylül ayı ve ikisi evlenmemiş.

Magazin, çiftin evlilik planları hakkında hiçbir şey bilmediğini kabul etmek yerine, şarkıcının törenini 'ertelemesine' dair bu sahte önermeyi ortaya attı. Lopez ve Rodriguez 2020'de bir ara karı koca olacaklar. Hiçbir şey geri püskürtülmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.