Dünya sabırla yaklaşan nikahları bekliyor Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez . Şimdi, bir tabloid, çiftin koridorda yürüyemeyeceğini iddia ediyor. Bildirildiğine göre Lopez, kilo aldığı için Rodriguez'i terk ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır. İşte ortaya çıkardıklarımız.

'Kraliçe' Jennifer, Alex'le Bitti mi?

'J. Lo, Sıkıcı A-Rod The Heave-Ho'yu Veriyor! ' manşetini haykırıyor National Enquirer Raporu. Gazeteye göre, 'dinamik diva' Lopez, 'şişman kedi' Rodriguez'den sıkılmış ve romantizmini yaşatmak için mücadele ediyor. İçeriden biri çiftten sonra iddia ediyor törenlerini ikinci kez erteledi ve evlenmek için gerçek bir neden olmadığını söyleyerek.'Jennifer, Alex'le bir şeyler alabilecekleri bir duvara çarptı.'

Tipster, eski MLB oyuncusunun 'motivasyon eksikliğinin' şarkıcıyı da sinirlendirdiğini ve Lopez'e yakın olanların, film yapan ve müzik kaydeden tekerlek evine sadık kalmasını istediğini sürdürüyor. Yine de, içeriden diğer kişiler, bu çabaların Rodriguez'e oynayabileceği bir konum sunmadığını ortaya koyuyor.

Wem gehören glückliche Madison-Produktionen?

Tam olarak aşık olmadılar, ancak bu ilişki için roket yakıtı olan ortak projeleri ve hedefleri tükendi.

J. Lo, A. Rod’un Motivasyon Eksikliği Tarafından Kapatılıyor mu?

Casus, Lopez ve Rodriguez'in 'bir sonraki gidecekleri bariz bir yer olmadığı' için takılıp kaldıklarını açıklıyor. Yaralanmaya hakaret ekleyen muhbir, Lopez'in Rodriguez’in 'hamur gibi babasından' bıktığını savunuyor. 'Başlangıçta,' diye ekliyor içeriden, 'birlikte çalışmayı seviyorlardı. Ama şimdi tek çalışması bir bıçak ve çatal almak. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Alex Rodriguez (@arod) tarafından paylaşılan bir yayın

Konuyla İlgili Raporumuz

Dedikoducu Polis magazinlerin yaymaya devam ettiği yalanlardan ve duyarsız anlatılardan bıkmış durumda. Jennifer Lopez kilo aldığı ya da tembellik iddiası yüzünden Alex Rodriguez'i terk etmiyor. The Dolandırıcılar Oyuncu her zaman çalışkan bir yıldızdı ama Rodriguez de öyle. Eski sporcunun artık beyzbol oynamaması serseri olduğu anlamına gelmez. Ve Lopez'in bir temsilcisi hikayenin yanlış olduğunu onayladığı gibi, bu hikaye de düşündüğümüz kadar sahteydi.

Dergi Lopez ve Rodriguez’in düğünlerini erteleme nedenlerini bağlamından çıkardı. Göre O Aktris, kendisinin ve Rodriguez'in COVID-19 nedeniyle planlarını geri püskürttüğünü ve törenleri için doğru zamanın gelmesini beklediklerini belirtti.

Gwen Stefani und Blake Shelton haben ein Baby

Düğünü iki kez erteledik. Gerçekten, gerçekten yapmak istediğimiz şeyi planlamıştık, [ama] bunu yeniden yaratabilecek miyiz bilmiyorum. İptal ettik ve o zamandan beri bunun hakkında gerçekten konuşmadık. Acelesi yok. Elimizden geldiğince doğru yapmak istiyoruz. Sadece dünyanın nereye indiğini görmek için beklemeliyiz.

Bu Hikayeyi Daha Önce Duymuştuk

Ek olarak, Küre Bu saçma hikayeyi daha önce yayınlamıştım. Geçen Aralık ayında gazetede Jennifer Lopez'in Alex Rodriguez şişmanladığı için üzgün . Bundan aylar önce, dergi Lopez'in Rodriguez’in eski karısıyla rekabete girdi . Dedikoducu Polis o sırada bu sahte raporları bozdu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Alex Rodriguez'in Jennifer Lopez’in Annesi ve Yardımcı Yıldızlarıyla Çekişmesi Hakkındaki Gerçekler

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez’in Planlanan Prenup Hakkındaki Gerçek

Jennifer Lopez'in Genç Bir Parıltıyı Korumak İçin Bir Günde Yediği Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.