İçin yeni müzik uyarısı Jennifer Lopez ! Yakın zamanda Kolombiyalı sanatçı ile bir ekip oluşturdu Maluma iki yeni single ve iki bölümlük bir müzik videosu için. Bu, iki süper yıldızdan gelecek olanların sadece ilk kısmı, çünkü yeni şarkılar aslında gelecek filmlerinin müziklerinin bir parçası. Evlen Benimle .

Diğer insanlar karantina boyunca ekmek pişirip bahçeyle uğraşırken, Jennifer Lopez Columbia’nın en ateşli genç sanatçılarından biri olan Maluma ile bir araya gelerek, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için bir sürpriz hazırlıyor ve 'küresel' kelimesini bir sonraki seviyeye taşıyor.İkili kısa süre önce bir araya gelerek yetenekli çiftin en yeni müzik videosunda yer alan iki yeni single, 'Pa 'Ti' ve 'Lonely' yayınladı. Lopez ve Maluma, Universal Pictures filminde birlikte oynayacağından, bu sadece gelecekler için bir alay konusu. Evlen Benimle , 12 Şubat 2021'de yayınlanacak. Şarkılar dahil olmak üzere çoğu platformda satın alınabilir ve indirilebilir. Apple Müzik , iTunes , Amazon , ve Spotify .

jenner will wieder ein mann sein

https://www.instagram.com/p/CFiWJzQJIvw/

Lopez, şarkıları ve yaklaşan filmi tanıtan bir sosyal medya saldırısında yer aldı. Özellikle TikTok'ta aktifti, bu muhtemelen Charli D’Amelio'nun müzik videosunda yakaladığımızı açıklıyor. Diğer TikTok kullanıcıları, #PaTiChallenge etiketiyle D’Amelio ve Lopez’in hareketlerinde ustalaşmaya çalışarak eğlenceye katılmaya teşvik ediliyor.

Jennifer Lopez'den yeni projeleri hakkında bilgi almak her zaman iyidir. Tipik olarak burada Dedikoducu Polis , Lopez hakkında gördüğümüz haberlerin çoğu, hikayeyi yanlış anlamasıyla ünlü magazin dergilerinden geliyor. Lopez’in kişisel ilişkileri, özellikle de romantik ilişkileri, yıllar boyunca bu satış noktalarında gerçekten tuhaf hikayeler uyandırdı.

https://www.instagram.com/p/CE182Scp2S3/

Camilla Parker-Bowles und Kate Middleton

Bir tabloid Kadınlar Günü , son zamanlarda bunu bildirdi Lopez içki içmeye zorlanıyordu nişanlısı Alex Rodriguez ile ilgili sorunlar yüzünden. Düğünü planlamanın stresi ve satış noktasının Lopez'in çiftin 'eve ekmek getiren tek kişi' olduğu şeklindeki tuhaf iddiaları, genellikle şeker bilincine sahip Lopez'i kız kardeşiyle dışarıda yemek yerken alkol tüketmeye itmişti.

Dedikoducu Polis bu hikayeyle ilgili birçok sorunu vardı. Rodriguez bir şekilde tembel ya da işsizdi , bu nedenle aileye katkıda bulunamaz. Gerçekte, Rodriguez, çeşitli ticari girişimleri sayesinde, bir profesyonel beyzbol oyuncusu olarak çılgınca başarılı kariyerinden bahsetmeye gerek yok, kendine ait bir servete sahip. Raporun gerçekte hiçbir temeli yoktu, bu yüzden tamamen yanlış olduğuna karar verdik.