Dır-dir Jennifer Lopez sürme Alex Rodriguez çılgın çünkü Oscar adaylığı için küçültüldüğü için ağlamaktan vazgeçmiyor mu? Bu hafta bir gazetenin iddiası bu. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve onu çürütebiliriz.

Temasta Makaleyi göz alıcı manşetle yayınladı: 'A-Rod to J. Lo, Oscar Snub: Get Over It Zaten!' Çıkışa göre Lopez, filmi için oyunculuk adaylığı elde etmediği haberinden çok etkilendi. Dolandırıcılar , birçok kişinin koşacağını tahmin etmesine rağmen, 've o zamandan beri bunun için ağlıyor.' Lopez’in küçümsemeye duygusal tepkisi, özellikle gözyaşlarıyla uğraşmaktan dolayı ipinin ucunda olan nişanlısı için özellikle zor.Margot Robbie und wird Smith Beziehung

Rodriguez, sözde 'içeriden' sözde 'içeriden' sözde 'Rodriguez'in, şarkıcıyı harika bir oyuncu olduğunu ve bir gün Oscar alacağını söyleyerek neşelendirmeye çalıştığını' iddia ediyor. Görünüşe göre, bu şüpheli haberciye inanılacaksa, bu Rodriguez üzerinde ağır basmaya başlıyor. Bunu duymaktan bıktı. Onun zamanı olduğunu düşündü, bu yüzden onu küçümsedikleri için gerçekten hayal kırıklığına uğradı. Elbette kamuoyunda bundan şikayetçi değil ama özeldir ve A-Rod artık onu dinlemeye dayanamaz. ' Bu, birbirimizi ölçülemez derecede desteklediğini bildiğimiz çift gibi gelmiyor.

Bu hikayedeki tek gerçek, Lopez'in Akademi tarafından Dolandırıcılar . İçinde ile röportaj Hollywood'a erişin Oscar adaylıkları açıklanmadan önce Lopez, filmin Oscar vızıltıları hakkında şunları söyledi: 'Bu gurur verici, ama umutlanmıyorum.' Bu, ödüle aday olmadığı için dağılmak üzere olan bir kadın gibi gelmiyordu. Yine de Dedikoducu Polis Hikayeyi aktrise yakın bir kaynak tarafından yayınladı ve saçma olduğunu doğruladı.

hoda kotb verlässt heute show

Lopez ve Rodriguez tarafından hedef alındı In Touch'lar geçmişte yanlış hikayeler. Eylül 2019'da, çıkış iddia edildi Lopez, Rodriguez'in eski sevgilileri düğünlerine davet etmesine üzüldü. . Dedikoducu Polis Bu raporu reddeden Lopez ile bağlantılı bir kişiye ulaştı, bu da Rodriguez'e sorulan varsayımsal bir sorudan kaynaklanıyor gibi görünüyor. Günaydın Amerika .

Yayın, Kasım 2019'da bir makale yayınladığında yine sarsıldı. Lopez ve Rodriguez bir 'kış harikalar diyarı' düğünü planlıyorlardı . Her iki yıldız da 2019 programlarının düğün planlaması için çok yoğun olduğunu söylemişti. Çift yeni yılda hala evli olmadığı için, Dedikoducu Polis hata ayıklamamızı güvenle yeniden doğrulayabilir. Çıkışın gerçekten 'kaynaklarını' daha iyi incelemeye ihtiyacı var.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.