Bir tabloidden yeni bir haber şunu gösteriyor: Jennifer Lopez Alex Rodriguez ile sorunlar yaşarken başa çıkmasına yardımcı olmak için alkole yöneliyor. Dedikoducu Polis söylentiye baktı. İşte ortaya çıkardıklarımız.

Jennifer Lopez Üzüntülerini İçki İle Boğuyor mu?

Göre Kadınlar Günü Lopez, New York'ta kız kardeşi Linda ile öğle yemeği yerken görüldü ve tabloid 'gergin' göründüğünü söyledi. Dergi, 'Sad J. Lo's Boozy Lunch' başlığını kullanan 'sıkıntılı' şarkıcının Rodriguez ile anlaşamadığı söylentileri arasında alkollü içecekleri yudumladığını belirtiyor. Seyirciler onaylıyor ki Selena yıldız, kız kardeşi ile konuşurken Bellini şeftaliye benzeyen şeyi yudumluyordu, ancak şovmen için içki içmek 'karakter dışı' idi.Dennis Quaid und Kimberly Buffington

J.Lo ve A-Rod için Cennette Sorun mu?

Bir kaynak, 'Vücuduna giren şeyler konusunda o kadar disiplinli ki ve içki çok nadiren menüde bulunuyor, bir alkolsüz kokteyl bile onun için çok fazla şeker barındırıyor,' dedi. Kadınlar Günü . İçeriden devam eden kişi, Lopez ile Rodriguez arasındaki şeyler 'stresli' olduğundan ve ikisi son birkaç haftadır 'sık sık kavga ettiğinden' 'buhar atıyor' olabilir. Derginin içinden biri, 'Asıl ekmek kazanan o,' diyor ve 'beyzbolun katkıda bulunabileceği tek yol olduğunu kafasına yerleştirmiş. Bütün bunlar bir düğün planlamanın üstüne ve her şeyin çok arttığını tahmin edebiliyorum. ' Kaynak, Lopez'in normal bir insan gibi kız kardeşiyle 'bir içkiye ihtiyacı olduğunu' belirterek sonlandırıyor.

https://www.instagram.com/p/CDeGhRGH9JJ/

Wer ist Shaquille o neal Freundin

Güvenilmez Bir Tabloid'den Başka Bir Sahte Hikaye

Jennifer Lopez'in çok sıkı bir egzersiz rutinine sadık kaldığı biliniyor, ancak ülkenin diğer tarafında yaşayan kız kardeşiyle bir şeyler içmek, şarkıcının 'sıkıntılı' olduğu veya Alex Rodriguez ile sorunları olduğu anlamına gelmez. Lopez, çoğumuzun yaptığı gibi, kardeşiyle geçirdiği zamanın tadını çıkarıyor olabilir. Ve fikri Rodriguez tembel, işsiz bir serseri bir söylenti Dedikoducu Polis günler önce bir Amerikan tabloidinden düzeltildi. Dahası, Lopez ve Rodriguez'in birkaç kez problem yaşadıkları yanlış anlatıyı da düzelttik. Aslında Lopez, İşçi Bayramı Hafta Sonu'nda Instagram'da Rodriguez ve çocuklarıyla birlikte bir fotoğrafını paylaştı.

https://www.instagram.com/p/CE182Scp2S3/

İkisinin durduğumuz yerden herhangi bir sorunu var gibi görünmüyor. Oldukça açık Kadınlar Günü sadece çift arasında dram yaratmak istiyordu. Bu şok edici değil Dedikoducu Polis daha önce Lopez ile ilgili anlatıları ile dergi her yerde yer aldığından beri.

Wer ist Bill Murrays Bruder?

Kadınlar Günü iddia eden aynı tabloid Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez ayrılıyordu geçen yılın Ocak ayında. Dergi, ikisi hala bir arada olduğu için hikayesiyle ortalık dışıydı. Son zamanlarda, priz şunu iddia etti: Lopez steroid kullanıyordu SuperBowl İlk Yarı performansından önce. Dedikoducu Polis şarkıcının kampından bir kişiyle görüştükten sonra sahte parçayı bozdu ve bu kişi hikayenin kesinlikle hiçbir gerçeği olmadığını doğruladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.