Dır-dir Jennifer Lopez talepkar Alex Rodriguez bir 'hile maddesi' imzalamak için? Bir tabloid, şarkıcının gelecekteki kocasının onu aldatmamasını sağlamak için elinden geleni yaptığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.Jennifer Lopez, Alex Rodriguez'in Sadık Kalmasını Sağlıyor mu?

'J.Lo A-Rod Söylüyor: Hile Yaparsın, Öde' başlıklı bir makalenin başlığını, Kadınlar Günü . Gazeteye göre Lopez ve Rodriguez, ikisi kapsamlı bir evlilik öncesi anlaşma planlarken düğün planlarını askıya alıyor. Dergi, yasal sürecin çiftin ilişkisini zorladığını iddia ediyor ve Los Angeles'ta bir binadan ayrılırken çifte 'kızgın görünen' ifadeye atıfta bulunuyor.Gwen Stefani ist schwanger mit Blake Sheltons Kind

Bir kaynak, 'Evlilik öncesi anlaşma yüzünden her şey yolundan çıktı ve Jen, Alex’in blöfünü görmeye ve hatta imza atmazsa onu terk etmeye hazır,' dedi. İçeriden biri devam ediyor: 'Sorun, ikisinin de nispeten bilinmeyen insanlarla evlenmek ve diğer kişinin sadece imzalamasını beklemek. ' Dedikoducu Polis Lopez'in tanınmış Latin sanatçı Marc Anthony ile evli olduğunu belirtmek isterim. Derginin, Dolandırıcılar oyuncu ve eski MLB oyuncusu daha önce “bilinmeyen insanlarla” evlendi.

Ancak içeriden biri, Lopez'in bir sadakatsizlik maddesini kabul etmesi için Rodriguez'e baskı yaptığını da ekliyor. Rodriguez, hile yaparsa 250.000.000 $ ödemek zorunda kalacak. Kaynak, 'Avukatları kavga etmekte ısrar ediyor' sonucuna varıyor. Bu da şu anda evde işlerin pek mutlu olmadığı anlamına geliyor.J.Lo ve A-Rod’un Prenup Dramasının Ardındaki Gerçek

Dedikoducu Polis sahte anlatıyı düzeltebilir. Bu son raporun yanlış olduğu konusunda bizi temin eden duruma yakın bir kaynakla görüştük. Jennifer Lopez, Alex Rodriguez'in hile maddesi imzalamasını talep etmiyor. Çiftin olası evlilik öncesi dönemine gelince, Dedikoducu Polis geçen yıl benzer bir raporu düzeltti Temasta . Dergi, Lopez'in Rodriguez'in bir hile maddesi imzalamasını istedi söz konusuydu, ancak hikayeyi güvenilir kaynağımız tarafından yayınladık. Selena anlatıyı reddeden yıldız. Ayrıca geçen ay Lopez, Instagram'da Rodriguez'in bir fotoğrafını paylaştı ve partnerine sosyal medya aracılığıyla biraz sevgi verdi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Benim adam ???? @bir sopa

Tarafından paylaşılan bir yayın Jennifer Lopez (@jlo) 10 Eki 2020, 20:17 PDT tarihindeWas ist mit Jake von der State Farm passiert?

İkisinin sorunları varsa, Lopez'in bunu yapacağından şüpheliyiz. İthafen Kadınlar Günü Geçmişte güvenilmez olduğu için birkaç kez magazin dergisini bozduk. Örneğin, aynı yayın Lopez'in 'erimiş' üzerinde Dolandırıcılar geçen yıl Rodriguez'i ayarladı. Birkaç ay önce, Lopez'in sorunlar yüzünden içmek eski sporcu ile.

Ya bu tabloid Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez'i mutlu görmek istemiyor ya da kötü gazeteciliği seviyor. Her şeye rağmen, Dedikoducu Polis bu hileli hikayeleri ifşa etmeye devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.