Dolandırıcılar star Jennifer Lopez ve nişanlısı Alex Rodriguez geçen Haziran İtalya'da evlenecekti. COVID-19 düğünü olmaya zorladı süresiz gecikmeli . Magazin dergileri şimdi Lopez'in korktuğunu ve ikisinin ayrılabileceğini düşünüyor. Dedikoducu Polis araştırır.'Düğün Kapalı'

Raporla başlayalım Yaşam tarzı Bu, Rodriguez'in 'soğuk ayaklar aldığını' iddia etti. Düğün planlamasından bunalmıştı ve 'artık gerekli olmadığına karar verdi.' Makalede Lopez'in kendisinden 'ikimiz de daha önce evliydik ... evleniyor muyuz? ... bizim için ne anlama geliyor?'Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Jennifer Lopez (@jlo) tarafından paylaşılan bir yayınWelche Nationalität ist Tila Tequila?

'Yapmıyorum?'

The Temasta Bu hikayenin versiyonu, aslında oldukça şüpheli olan başlıkla hemen hemen aynı. Her iki satış noktası da 'münhasır' olduğunu iddia ediyor, ancak aynı içeriden alıntıları kelimesi kelimesine kullanıyor. The National Enquirer bu hikayenin versiyonu biraz farklı, çünkü Lopez 'ondan bıkmış' partnerin salgın kiloları . ' Birden çok gazetede basıldığında buna özel diyemezsiniz, bu nedenle bu raporlar en azından kasıtlı olarak yanıltıcıdır.

Gazeteci, Lopez'in yakın zamanda nişan yüzüğü olmadan görüldüğüne dikkat çekti, bu da bir çekişme işareti olabilir. İçeriden biri, iptal edilen düğün hakkında 'Jennifer'ın kalbi kırıldı' dedi. Hikaye 'aslında oldukça üzücü' diyerek sona eriyor.

Lopez Neler Oluyor Açıklayalım

Bu hikayede bazı gerçekler var. Lopez kısa süre önce Andy Cohen ile bir röportaj yaptı ve kendisine ve Rodriguez'e evlenip evlenmeyecekleri veya Kurt Russell ve Goldie Hawn gibi ev içi partnerler olarak kalacakları soruldu. Söylemek zorunda olduğu şeyi dinleyelim.Rock of Love Girls, wo sind sie jetzt?

Gecikme, kesinlikle COVID-19 endişelerinden kaynaklanıyordu ve bir süre daha gerçekleşmeyebilir. Tüm deneyim, Rodriguez ve Lopez'in evlenip evlenmeyeceklerini yeniden düşünmelerine neden oldu, ancak bu duygular yalnızca keşfedildi sonra düğün zaten iptal edildi. Rodriguez, bu röportajdan bu yana Lopez ile birden fazla fotoğraf paylaştı, o kadar açık ki, evli kalmasalar bile birbirlerine hala bağlılar.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Alex Rodriguez (@arod) tarafından paylaşılan bir yayın

Magazin gazeteleri sizi Lopez ve Rodriguez arasında bir ayrılık olabileceğini düşündürmeye çalışıyor, ama bu kesinlikle kartlarda yok. Lopez'in kendisi de evlenmek için 'acelenin olmadığını' söyledi, bu yüzden ne zaman olacağını veya olup olmayacağını sadece zaman gösterecek. '

Wie lange Carey schon gehostet hat, ist der richtige Preis

Tabloids Bu Hikayeyi Seviyor

Lopez ve Rodriguez nişanlandığından beri, magazin dergileri ilişkinin sona ermesiyle ilgili hikayeler yayınladılar. Dedikoducu Polis Hikayeleri bozdu nişanı bitiren kıskançlık ikisinden de Temasta ve Enquirer . Efsaneyi yıktık eksik nişan yüzüğü ayrıca Lopez için de her zaman yüzüğünü takmıyor. Gelince Yaşam tarzı onların hikayesini bozduk samimi düğün detayları çünkü tüm detaylar tamamen uydurulmuştu.

Lopez ve Rodriguez'in evlenemeyecekleri doğru olsa da, bunun her ikisinin de soğuk ayaklardan kaynaklandığını söylemek haksızlık olur. Hâlâ birlikteler ve ne olursa olsun gelecekleri hakkında aynı sayfadalar.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

George Clooney Amal ile Mutsuz Evlilikte 'Tuzağa Düşmüş' mü?

Hoda Kotb'un 'The Today Show' dan Ayrılması Hakkındaki Gerçek

Angelina Jolie, Justin Theroux ile 'Bağlanıyor' mu?

Phil Collins und Lily Collins

Winona Ryder Show Business'tan Neden 'Kaybolduğunu' Açıkladı

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırma [GÜNCELLEME]

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.