Vardır Jennifer Lopez düğününü iptal etmek Alex Rodriguez ? Bu hafta bir tabloid, yıldız çiftin evliliğinin bittiğini bildiriyor. Dedikoducu Polis gerçeği öğrendi.

Bu haftanın raporu Yaşam tarzı Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce nişanlandıklarını duyuran Lopez ve Rodriguez'in 'hala çok fazla çift' olduklarını, ancak henüz resmi bir plan yapılmadığı için düğünün 'tamamen kapalı olabileceğini' iddia ediyor. Sözde 'kaynak', magazin gazetesine iptal edenin Lopez olduğunu söyler: 'Önce yoğun bir programı suçladı, sonra tekrar planlamaya başladı, ancak şimdi resmi olarak ertelendi ve herkes aynı şeyi merak ediyor: Neyin yanlış gittiğini ? 'Wann ist der Gewinn Baby fällig

Magazin dergisi bu sorunun cevabına sahip olduğunu iddia ediyor: isimsiz içeriden biri, daha önce üç kez evli ve boşanmış olan Lopez'in ilişkisinin şu anki aşamada iyi olduğunu hissettiğini öne sürüyor. İçeriden 'Nişanlanmak Alex ile güvende' diye devam ediyor. 'Nişan, her zaman ilişkilerinin en iyi parçası olmuştur. Bunun mantıksız olduğunu biliyor ama öyle hissediyor. ' Ancak Rodriguez'in evliliklerinde devam eden gecikmelerden hayal kırıklığına uğradığı bildiriliyor. Kaynak, 'Yeterince uzun süredir bunun hakkında konuşuyorlar ve konuşmaktan bıktı' diye ekliyor.

Basitçe söylemek gerekirse, bu hikaye doğru değil. Dedikoducu Polis Lopez'e yakın bir kaynak, iddianın tamamen uydurma olduğuna dair güvence aldı: çift açıkça hala evlenmeyi planlıyor. Bu hafta nişanlanmalarının yıldönümünde, Rodriguez, Instagram'a tatlı bir video yayınladı ile ilişkisini onurlandırmak Dolandırıcılar yıldız, teklifinin fotoğrafları ve nişan yüzüğünü takması dahil. Lopez daha sonra videoyu kendi Instagram hesabında paylaştı. ,'En iyisi henüz gelmedi ... ve her zaman ne rüya ve her zaman olacak' başlığını ekliyor.

Açıkçası, evlilik hala çiftin kartlarında.Lopez geçen eylül ayında yaptığı bir röportajda evlilik hem kendisi hem de Rodriguez için 'önemli' : 'İkimiz de geleneksel Latin ailelerinden geliyoruz ve bunu istiyoruz.' Instagram'ın bu yıl dönümü gönderileri göz önüne alındığında, bu konudaki fikrini değiştirmesi pek olası görünmüyor.Belki Yaşam tarzı Lopez ve Rodriguez'in büyük günün paparazzilerin meraklı gözleriyle mahvolmasını istemedikleri için düğün planlarının ayrıntılarını açıklamamış olma olasılığını göz önünde bulundurmalılar.

Lopez ve Rodriguez’in yıl boyu süren angajmanı, Yaşam tarzı İlişkileri hakkında saçma şeyler uydurmak için birçok fikir. Geçtiğimiz Eylül ayında, güvenilmez tabloid, şunu iddia eden bir haber yayınladı: Lopez, soğuk ayaklar nedeniyle düğünü erteliyordu . Sadece birkaç hafta önce, çıkış Lopez kariyeriyle ebeveynliği arasında denge kurmakta zorlanıyordu . Dedikoducu Polis güvenilir kaynak tarafından bu iddiaların her birinin tamamen yanlış olduğu konusunda güvence verildi. J.Lo ve A-Rod söz konusu olduğunda, derginin ne hakkında konuştuğuna dair hiçbir fikri olmadığı açıktır.

Kaynaklar

  • Instagram'da Alex Rodriguez. “Bir yıl önce Bahamalar'da bir plajda…” 9 Mart 2020.

  • Instagram'da Jennifer Lopez. “En iyisi henüz gelmedi… ve ne rüya, her zaman olacak…” 9 Mart 2020.

  • Murphy, Desiree. 'Jennifer Lopez, Evliliğin Kendisi ve Nişanlısı Alex Rodriguez için Neden' Önemli 'Olduğunu Paylaşıyor.' ET Online, 5 Eylül 2019.

  • Scott, Hugh. 'Jennifer Lopez, Alex Rodriguez ile Evlenmeden Önce Üşüyor mu?' Gossip Cop, 4 Eylül 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.